مهمترین خبرها

 • ۲۹۶۰ کارت هوشمند برای معلولان در زنجان صادر شده است
  معاون امور توانبخشی بهزیستی استان زنجان:
  معاون امور توانبخشی بهزیستی استان زنجان گفت: تاکنون ۲ هزار و ۹۶۰ کارت هوشمند برای معلولان در استان زنجان صادر شده است.
 • ویژه برنامه‌ چهارشنبه‌های معلولان در بوستان‌های پایتخت
  مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: ویژه برنامه‌ چهارشنبه‌های معلولان در همه مناطق تهران برگزار و در قالب این برنامه علاوه بر ارائه خدمات سلامت جهت افزایش نشاط اجتماعی این قشر از جامعه نیز گام برداشته می‌شود.
 • به یک نهضت ملی برای مناسب سازی نیاز داریم
  دکتر قبادی دانا در برنامه تلویزیونی« تهران ۲۰»-بخش اول
  وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور،با حضور در برنامه زنده تلویزیونی «تهران۲۰» ،مهمترین برنامه ها و اقدامات سازمان بهزیستی را تشریح کرد.
 • افراد دارای معلولیت را دریابیم
  به مناسبت ۳۱ تیر روز معلولان جسمی حرکتی
  شاید برای بسیاری از افراد، معنای واژه معلولیت با ناتوانی یکسان باشد، اما نامگذاری ۳۱ تیرماه در تقویم ملی به عنوان روز معلولان جسمی حرکتی، گامی است برای ارتقای سطح آگاهی عمومی درباره معلولیت های جسمی و حرکتی تا کیفیت زندگی این افراد در تمامی جنبه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی افزایش یابد
 • افزایش یک هزار میلیارد تومانی بودجه سازمان بهزیستی کشور
  معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از افزایش یک هزار میلیارد تومانی بودجه سازمان بهزیستی کشور خبر داد و گفت: «باهم بودن» شاه کلید رفع مشکلات است.
 • افتتاح کارگاه قالیبافی جامعه معلولان در بافق
  کارگاه قالیبافی موسسه خیریه جامعه معلولان بافق به مناسبت هفته بهزیستی فعالیت خود را آغاز کرد.
 • صعود به قله هفتخان +مستند صوتی
  تنها یک ماه از صعود به قله 4 هزار و 50 متری کهار میگذرد که یکی دیگر از قلل مرتفع رشته کوه البرز، توسط نابینایان کوهنورد تهرانی فتح شد.
 • خانواده ۱۰۵۰ معلول سرپرست در کهگیلویه و بویراحمد مشمول دریافت مستمری شدند
  مدیرکل بهزیستی کهگیلویه وبویراحمد گفت: ۱۰۵۰ معلول سرپرست خانوار این استان که تاکنون و در یک تبعیض ناخواسته به تنهایی مشمول دریافت مستمری بودند، هم اینک و با تصویب هیات دولت از مردادماه امسال تمامی اعضای خانواده آنها نیز از مستمری ماهیانه سازمان بهزیستی بهره مند خواهند شد.
 • ۱۶ میلیارد ریال به گروه های هدف بهزیستی شهربابک اختصاص داده شد
  به گفته رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهربابک سال گذشته ۱۶ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی به معلولان، مددجویان و بهبودیافتگان به عنوان گروه های هدف این نهاد حمایتی اختصاص یافته است.
 • توزیع بسته حمایتی در صورت تامین منابع
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت عدم واریز یارانه برخی افراد در ماه‌های اخیر و احتمال در دستورکار قرار گرفتن حذف یارانه پردرآمدها گفت: برنامه ویژه‌ای برای حذف یارانه پردرآمدها آغاز نشده است. اگر یارانه‌ای واریز نشده حتما اشکال فنی بوده است.

آخرین اخبار

آرشیو