شناسه خبر: 10741 منتشر شده در مورخ: 1395/10/19 ساعت: 09:29 گروه: اجتماعی  
تغییری در تعداد پلاک ویژه معلولان اعمال نمی شود

تغییری در تعداد پلاک ویژه معلولان اعمال نمی شود

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: با وجود محدودیت های شهرداری تهران برای ارائه مجوز طرح ترافیک اما قرار نیست از تعداد پلاک های ویژه معلولان کاسته شود.

به گزارش ایران سپید به نقل از میزان حسین نحوی نژاد گفت: برای سال 96 جهت ارائه پلاک ویژه به معلولان با مشکل مواجه نیستیم و قرار نیست تعداد پلاک های ویژه ارائه شده کاهش پیدا کند.

وی افزود: با وجود محدودیت های شهرداری تهران برای صدور مجوز طرح ترافیک در سال 96، مقرر شده تغییری در شرایط ارائه پلاک ویژه به معلولان اعمال نشود.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در خصوص نحوه اختصاص پلاک ویژه به معلولان اظهارکرد: هر یک از معلولان متقاضی ابتدا باید در سامانه ویژه بهزیستی ثبت نام کرده و پس از آن به پلیس راهور معرفی تا بتوانند پلاک ویژه دریافت کنند.

نحوی نژاد تاکید کرد: اطلاعات معلولان واجد شرایط از سوی سازمان بهزیستی کشور در اختیار پلیس راهور قرار گرفته و افراد پس از بررسی شرایط جهت دریافت طرح معرفی می شوند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *