شناسه خبر: 11422 منتشر شده در مورخ: 1396/4/14 ساعت: 09:17 گروه: ورزشی  
واگذاری بخشی از ورزشگاه تختی به فدراسیون جانبازان و معلولان

واگذاری بخشی از ورزشگاه تختی به فدراسیون جانبازان و معلولان

معاونت پشتیبانی و مالی وزارت ورزش و جوانان در جریان بازدید از اردوهای تیراندازی، والیبال نشسته، بوچیا و وزنه‌برداری جانبازان و معلولین، گفت: امسال حمایت ویژه‌ای از ورزشکاران جانباز و معلول خواهیم داشت.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا سیدعلی آقازاده در جریان بازدید از اردوهای تیم‌های جانبازان و معلولان، افزود: امروز خوشحالم که توفیقی به دست آمد تا از نزدیک از فدراسیون جانبازان و معلولان بازدید به عمل آوریم و در جریان کارهای بسیار خوب و با کیفیتی که مدیریت این فدراسیون انجام داده است، باشیم.

وی گفت: محمود خسروی‌وفا در جهت ایجاد فضای مناسب و بانشاط در فدراسیون زحمات زیادی کشیده است و من امیدوارم بتوانیم با حمایت وزارت ورزش و جوانان شرایط مناسبی را برای پیشرفت رشته‌های مختلف این فدراسیون در آینده داشته باشیم و از محل مالیات ارزش افزوده 27 صدم درصد بخش زیادی از آن را به فدراسیون جانبازان و معلولین اختصاص دهیم.

معاونت پشتیبانی و مالی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: با توجه به رویدادهای مهمی که این فدراسیون امسال در رشته‌های مختلف دارد امروز با حضور در این فدراسیون سعی کردم تا از حمایت‌های ویژه‌ای که در آینده از این فدراسیون به عمل خواهیم آورد شرایط خوبی را برای کسب مدال‌آوری رشته‌های مختلف این رشته ورزشی در رویدادهای پیش‌رو داشته باشیم و در جهت هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات این فدراسیون کمک لازم را ایفا کنیم.

آقازاده از عقد تفاهمنامه برای واگذاری ورزشگاه تختی از استان تهران به فدراسیون ورزش جانبازان و معلولان خبر داد و گفت: پس از امضای تفاهمنامه همکاری که بین استان تهران و فدراسیون جانبازان و معلولین بسته خواهد شد بخشی از این ورزشگاه به فدراسیون جانبازان و معلولین اختصاص داده خواهد شد.

او در پایان گفت: امروز خوشحالم که بعد از تفکیک کمیته ملی المپیک از پارالمپیک شاهد برابر شدن بودجه کمیته ملی المپیک با کمیته ملی پارالمپیک است و این نشان از مدیریت خوب این فدراسیون دارد که توانسته بعد از سال‌ها بودجه برابری را به این کمیته اختصاص دهد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *