شناسه خبر: 11427 منتشر شده در مورخ: 1396/4/14 ساعت: 12:17 گروه: اجتماعی  
دریافت وام به شرط معرفی از سوی بهزیستی

دریافت وام به شرط معرفی از سوی بهزیستی

هفته گذشته خبری را در کانال تلگرام ایران سپید منتشر کردیم مبنی بر حمایت بانک قرض الحسنه مهر ایران از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که بر اساس آن از سوی این بانک به متقاضیان مددجو تسهیلات پرداخت می شود اما طی تماس تعدادی از مددجویان مطلع شدیم که کارمندان این بانک گفته اند که ما چنین وامی نداریم.

به گزارش ایران سپید و در پی تماس مخاطبان مبنی بر اعلام این نکته از سوی کارمندان بانک که ما چنین وامی نداریم   پیگیر این موضوع شده و با روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران به گفتگو پرداختیم.

روابط عمومی این بانک توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد که در ذیل میخوانید:

«این وام در قالب تسهیلات تکلیفی است و همه بانکها میتوانند این وام را به مددجویان ارائه دهند. نحوه دریافت این وام به این صورت است که مددجویان با مراجعه به سازمان بهزیستی یا کمیته امداد و دریافت معرفینامه از این سازمانها میتوانند با مراجعه به شعبه های مختلف بانک قرض الحسنه مهر ایران این وام را تا سقف 15 میلیون دریافت کنند.»

روابط عمومی بانک همچنین اعلام کرد: «سازمان بهزیستی باید نحوه تخصیص اعتبار برای استانها را به ما اعلام کند و بعد از آن بانک به شعبه های استانی ابلاغیه ای را ارسال میکند. اما هنوز نحوه تخصیص این اعتبارها از سوی بهزیستی به بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام نشده است. سازمان بهزیستی باید اسامی افرادی که میخواهند وام را دریافت کنند به ما اعلام کند؛ چرا که مرجع معرفی برای بانک سازمان بهزیستی است. اگر مددجویان سازمان به بانک مراجعه کنند، قطعاً جواب منفی دریافت میکنند، چرا که باید از طرف سازمان بهزیستی یا کمیته امداد امام خمینی (ره) به بانک معرفی شوند.» 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
مجید احمدی 1397/5/21 - 08:55
rateup2
ratedown1
پاسخ
comment سال 96 اراعه دادم بهزیستی اما تا همین ساعت هم در مورد وام نه تماس میگیرن نه کاری انجام میدن ضامن دارم بیست ملیون وام میخوام بدبخت هستم اما کسری حقوق بازنشستگی بایام هستش چرا سرکار میزارین مردم رو اخه لطفا پیگیری کنید خالی بندی بسه
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *