شناسه خبر: 11656 منتشر شده در مورخ: 1396/4/24 ساعت: 10:29 گروه: دانش و فن آوری  
اپلیکیشن جدید گوگل خلق مدل های گرافیکی در واقعیت مجازی

اپلیکیشن جدید گوگل خلق مدل های گرافیکی در واقعیت مجازی

کاربران می توانند فایل های خود را با فرمت های مناسب برای ارایه در محیط های واقعیت مجازی و آنلاین و همچنین به عنوان یک شکل سه بعدی عادی یا حتی یک فایل متحرک با پسوند .gif ذخیره نمایند.

به گزارش ایران سپید با توجه به نمونه طراحی های انجام شده در گالری وب سایت این سرویس به نشانی vr.google.com/objects می توان دریافت که Google Blocks به دلیل سادگی می تواند گزینه ای مناسب برای افراد مبتدی و به دلیل ارایه امکانات بسیار می تواند پاسخگوی نیاز افراد حرفه ای برای ساخت مدل های پیچیده باشد. اپلیکیشن جدید گوگل امکان خلق مدل های جذاب و خاصی را برای استفاده در محیط های واقعیت مجازی برای کاربران فراهم می نماید.

Google Blocks جدیدترین ابزار طراحی در زمینه واقعیت مجازی می باشد و شباهت های بسیاری با sculpting app Medium دارد، همچنین مدل های هندسی آن می توانند مکمل ویژگی های نور و رنگ های استفاده شده در Tilt Brush 3D painting tool باشد و نتایج خارق العاده ای را ایجاد نماید.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *