شناسه خبر: 11816 منتشر شده در مورخ: 1396/4/28 ساعت: 10:40 گروه: فرهنگی  
«لبخند انار» به چاپ پانزدهم رسید/ گنج حکمت یازده‌تایی شد
توسط انتشارات معین؛

«لبخند انار» به چاپ پانزدهم رسید/ گنج حکمت یازده‌تایی شد

کتاب «لبخند انار» نوشته هوشنگ مرادی کرمانی توسط انتشارات معین به چاپ پانزدهم رسید و مجموعه گزیده ادبیات کلاسیک ایران نیز با نام «گنج حکمت» به عنوان یازدهم رسید.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر انتشارات معین به تازگی عناوینی را منتشر و تجدید چاپ کرده است. دو عنوان تازه منتشر شده این ناشر، «در جستجوی آینه» کتاب مکتوب و صوتی گزیده مقالات شمس است که توسط محمدعلی موحد تدوین شده و نسخه صوتی اش توسط هوشنگ آزادی‌ور قرائت شده است.«گنج روز نیاز» در برگیرنده گزیده طبقات سوفی خواجه عبدالله انصاری با تدوین محمدسرور مولایی و صدای ناصر طهماسب دیگر کتاب مکتوب و صوتی تازه منتشر شده توسط این ناشر است که در کنار «در جستجوی آینه» در مجموعه «گنج حکمت» قرار می گیرد. این مجموعه کتاب‌های مکتوب و صوتی گزیده ادبیات کلاسیک ایران را با صدای گویندگان صدا و سیما و پیشکسوت کشور شامل می‌شود که تا به حال ۱۱ عنوان از آن منتشر و راهی بازار نشر شده است.از جمله آثاری که انتشارات معین چاپ می‌کند، کتاب‌های هوشنگ مرادی کرمانی است که دو کتاب «لبخند انار» و «خمره» از آن‌ها به ترتیب به چاپ‌های پانزدهم و دوازدهم رسیده اند.«مربای شیرین»، «شما که غریبه نیستید»، «مثل ماه شب چهارده» و «ته خیار» هم از دیگر کتاب‌های مرادی کرمانی بودند که همزمان با نمایشگاه کتاب تهران به چاپ‌های ۲۲، ۲۴، ۱۱ و دهم رسیدند.یکی دیگر از آثار مربوط به ادبیات داستانی ایران که این ناشر چاپ کرده و تجدید چاپ شده، رمان «شاه توت ابریشمی دختر خدا» نوشته مرضیه معظمی گودرزی است. این کتاب یک رمان روان‌شناسی را در بر می‌گیرد و به تازگی به چاپ دوم رسیده است.کتاب «شاهنامه نگاری» با عنوان فرعی «گذر از متن به تصویر» اثر فاطمه ماهوان هم از دیگر کتاب‌های این ناشر است که به تازگی چاپ شده و مراسم رونمایی اش در دانشگاه مشهد برگزار شد. در این کتاب، از خلال کتاب های تصویرگری شده و نقاشی ها به متن شاهنامه نگاه شده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *