شناسه خبر: 12063 منتشر شده در مورخ: 1396/5/7 ساعت: 10:03 گروه: اجتماعی  
رونمایی از سامانه‌های ویژه نابینایان در بانک تجارت

رونمایی از سامانه‌های ویژه نابینایان در بانک تجارت

بانک تجارت، باجه‌های جدید ارائه خدمات بانکی به نابینایان و کم‌بینایان را در 6 استان کشور افتتاح کرد. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، عملیات نصب و راه‌اندازی 6 باجه ویژه ارائه خدمات بانکی به توانخواهان نابینا و کم بینا در استان‌های اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی، قم، قزوین و البرز با همکاری شرکت دانش‌بنیان پکتوس به پایان رسید.

به گزارش ایران سپید بانک تجارت، باجه‌های جدید ارائه خدمات بانکی به نابینایان و کم‌بینایان را در 6 استان کشور افتتاح کرد. به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، عملیات نصب و راه‌اندازی 6 باجه ویژه ارائه خدمات بانکی به توانخواهان نابینا و کم بینا در استان‌های اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی، قم، قزوین و البرز با همکاری شرکت دانش‌بنیان پکتوس به پایان رسید.

با استقرار سامانه‌های جدید در شعب فروغی تبریز، آپادانا اصفهان، فلسطین شیراز، فروغی کرج، شهید فاطمی قم و آزادی قزوین مشتریان نابینا و کم بینا برای استفاده از خدمات این باجه‌ها به هیچ وجه نیاز به حضور همراه نداشته و می‌توانند کلیه عملیات بانکی همچون افتتاح حساب، واریز وجه و تکمیل تقاضای اعطای تسهیلات را با استفاده از دستیار صوتی و چاپگرهای بریل، انجام دهند.

بنابراین گزارش، بانک تجارت، نخستین بانک در کشور است که امکان دسترسی به مهم‌ترین خدمات غیر‌حضوری خود در پایگاه اینترنتی و موبایل بانک را برای این هموطنان فراهم کرده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *