شناسه خبر: 12072 منتشر شده در مورخ: 1396/5/7 ساعت: 11:05 گروه: حوادث  
بازی با تلفن همراه، مرگ دردناک دختر جوان را رقم زد

بازی با تلفن همراه، مرگ دردناک دختر جوان را رقم زد

دختری که سرگرم بازی با تلفن همراهش بود ناگهان در اثر از دست دادن تعادل خود از بالای پله های پل عابر پیاده به پایین سقوط کرد و بیهوش شد.

به گزارش ایران سپید تصاویری که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است، مرگ دردناک یک دختر جوان را در شهر " سوژو " در استان آن هوئی چین نشان می دهد. این دختر که سرگرم بازی با تلفن همراهش بود ناگهان در اثر از دست دادن تعادل خود از بالای پله های یک پل عابر پیاده به پایین سقوط کرد و بیهوش شد.یکی از شاهدان عینی سن تقریبی این دختر را 20 سال اعلام کرد و گفت که وی بلافاصله بعد از سقوط دچار بیهوشی شد. وی در خصوص علت این حادثه نیز گفت که این دختر سرگرم چک کردن یا بازی با تلفن همراهش بود که در اثر عدم تعادل به پایین سقوط کرد. این دختر که هوشیاری خود را از دست داده بود بلافاصله  به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد اما پزشکان نتوانستند جان وی را نجات دهند. گفتنی است؛ در ماه آوریل نیز یک پسر 2 ساله نیز توسط یک خودرو که راننده آن مشغول چک کردن تلفن همراهش بود زیر گرفته شد و جانش را از دست داد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *