شناسه خبر: 12244 منتشر شده در مورخ: 1396/5/22 ساعت: 11:48 گروه: اجتماعی  
رییس سازمان بهزیستی گفت: تا پایان سال 97 همه معلولان کارت آی سی اف  میگیرند

رییس سازمان بهزیستی گفت: تا پایان سال 97 همه معلولان کارت آی سی اف میگیرند

انوشیروان محسنی بندپی معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی در خصوص کارت های معلولیت جدید گفت: 430 هزار کارت معلولیت تا سال 95 صادر شده است.

به گزارش ایران سپید محسنی بندپی رییس سازمان بهزیستی  در گفتگو با ایران سپید در خصوص روند صدورکارتهای معلولیت  جدیدگفت: تا پایان سال« 95 » 430 هزار کارت معلولیت صادر شده است برای صدور این کارتها نیاز به دستگاه های خاصی است که با هماهنگی های لازم این دستگاه ها نیز خریداری شده است تا سرعت کار برای صدور  این کارتها افزایش یابد.

وی ادامه داد: پیشبینی ما بر این است که تا اواسط سال 97  همه یک میلیون دویست هزار نفر معلول در کشور این کارت را دریافت کرده باشند. وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما در خصوص آمار زندانیان دارای معلولیت بیان کرد: متاسفانه من آماری از این افراد ندارم اما برای آنکه حقی ازمددجویان ضایع نشود تفاهمنامه ای را با کانون وکلا  ایران منعقد کردیم تا وکالت افرادی که تحت پوشش بهزیستی هستند را به صورت رایگان بپذیرند. اما این دلیل بر اجرا نشدن قانون برای یک فرد مجرم نیست فردی که از نظر قانون خطایی انجام داده باشد باید مجازات شود حتی اگر یک معلول باشد. 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *