شناسه خبر: 12349 منتشر شده در مورخ: 1396/6/14 ساعت: 11:00 گروه: ورزشی  
برگزاری پارالمپیاد محلات شهرداری تهران

برگزاری پارالمپیاد محلات شهرداری تهران

پنجمین پارالمپیاد ورزش محلات شهرداری تهران با رشته شطرنج افراد دارای معلولیت آغاز میشود.

به گزارش ایران سپید در پارالمپیاد امسال، رشته های مختلفی برای انواع گروه های معلولین، برپا خواهد شد. برای افراد آسیب دیده بینایی، برگزاری رقابتهای شطرنج مصوب شده و سایر رشته ها از جمله شنا و گلبال نیز احتمال دارد در فصل پاییز برگزار شود. مسابقات شطرنج در تاریخ چهارشنبه 22 شهریور و به میزبانی تربیت بدنی شهرداری منطقه 17 تهران برگزار میشود و چهار گروه معلولیتی به صورت همزمان ولی مستقل از یکدیگر، با هم به رقابت خواهند پرداخت. گروه های شرکت کننده در این مسابقات که در سالن الزهرای بهاران منطقه 17 به مصاف هم میروند، نابینایان و کمبینایان، ناشنوایان و کمشنوایان، افراد با معلولیت جسمی-حرکتی (شامل: ویلچریها، قطع عضو، پولیو، ضایعه نخاعی و تمامی افراد دارای معلولیت بدنی و جانبازان) و افراد ام اس را شامل میشود. هر یک از شرکت کنندگان در قالب ورزشکار یکی از مناطق 22 گانه شهرداری تهران حضور خواهند یافت. ثبتنام از شرکت کنندگان رأس ساعت 8 تا 9 صبح در محل مسابقات انجام خواهد گرفت. تمامی بازیکنان حاضر در این تورنمنت یک روزه، میبایست شماره ملی، بیمه ورزشی سال 96 و کارت معلولیت یا جانبازی را به همراه داشته باشند. مسابقات در 5 دور به روش سوئیسی برگزار شده و تنها ویژه آقایان ساکن تهران است. این مسابقات به صورت انفرادی بوده و هیچ محدودیتی برای تعداد شرکت کنندگان مناطق مختلف شهرداری وجود ندارد.

آدرس برگزاری مسابقات، سه راه آذری، بزرگراه آیت ا... سعیدی، میدان بهاران، بوستان بهاران، سالن ورزشی الزهرا بوده و جهت کسب اطلاعات بیشتر در این ارتباط، میتوانید با آقای ابراهیم کربلایی، دبیر انجمن ورزش معلولین شهرداری تهران به شماره 09374767940 تماس بگیرید.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *