شناسه خبر: 12361 منتشر شده در مورخ: 1396/6/20 ساعت: 09:00 گروه: اجتماعی  
سرویس دهی به ۶۰ مدرسه استثنایی در آستانه مهرماه

سرویس دهی به ۶۰ مدرسه استثنایی در آستانه مهرماه

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به برنامه‌های مجموعه متبوعش برای استقبال از مهر، از بهره برداری از ۳۵ دستگاه اتوبوس برقی بازسازی شده همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر پیمان سنندجی  با بیان اینکه همزمان با اغاز سال تحصیلی افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی ترافیک و افزایش سفرهای درون شهری را شاهد هستیم، تصریح کرد :ارایه برنامه زمانبندی جدید با توجه به افزایش تقاضای سفر و کاهش سرفاصله اعزام ناوگان در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی با اشاره به فعالیت شرکت اتوبوسرانی در حوزه سرویس مدارس تصریح کرد: تنها اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌هایی می توانند به عنوان سرویس مدارس فعالیت کنند که دارای برچسب معاینه فنی باشند که ۱۲۰ اتوبوس و مینی‌بوس در این بخش فعالیت می کنند.

وی اظهار داشت : شناسایی کامل مراکز اموزشی (دبستان، دبیرستان، دانشگاه و آموزشگاه) به تفکیک تعداد مدارس تحت پوشش هر سامانه صورت گرفته است تا با هماهنگی مسئولان مراکز اموزشی جهت اعزم اتوبوس همزمان با تعطیلی مراکز به منظور ارایه خدمات مطلوبتر اقدام شود.

به گفته سنندجی همزمان با آغاز سال تحصیلی تمامی باجه های فروش کارت بلیت فعال خواهند بود. در عین حال طی ۲ هفته باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی نسبت به رفع مشکلات مبلمان شهری اتوبوسرانی و پایانه ها اقدام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران افزود: اشتغال حداکثری ناوگان و لغو مرخصی های غیر ضروری، استقرار عوامل نظارتی در مکان های پر تردد، نظارت از طریق سایت نظارت تصویری از جمله اقدامات در دست اقدام برای سال تحصیلی ۹۶ است.

سنندجی با اشاره به دیگر برنامه‌های شرکت واحد اتوبوسرانی در خطوط ویژه جانبازان و معلولان برای سال تحصیلی جدید عنوان کرد: سرویس رسانی به ۶۰ مدرسه استثنایی، تقویت سرویس رسانی به جانبازان و معلولان با خودروی ون بصورت روزانه و از طریق درخواست پیامکی ۶۳۰۵، سرویس رسانی به ۱۶۹ مرکز آموزشی و درمانی از جمله اقداماتی است که در سال تحصیلی۹۷-۹۶ صورت می گیرد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *