شناسه خبر: 12575 منتشر شده در مورخ: 1396/8/8 ساعت: 09:02 گروه: اجتماعی  
قطع مستمری مددجویان بهزیستی صحت ندارد

قطع مستمری مددجویان بهزیستی صحت ندارد

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران گفت: اخبار مبتنی بر قطع مستمری مددجویان بهزیستی صحت ندارد و واریز مستمری طبق سنوات گذشته ادامه دارد.

به گزارش ایران سپید احمد خاکی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در رابطه با اخبار مرتبط با مستمری مددجویان سازمان بهزیستی اظهار داشت: برخی افراد و رسانه ها از قطع شدن مستمری برخی از مددجویان بهزیستی سخن می گویند که این موضوع صحت ندارد.

وی ادامه داد: شاید از میان جامعه مددجویان تحت پوشش بهزیستی، مستمری تعداد انگشت شماری از آن ها به دلیل وجود برخی از مشکلات برای مدت کوتاهی متوقف شده باشد، اما به محض رفع مشکل، طبق گذشته مستمری به حساب آن ها واریز می شود.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران تصریح کرد: بعد از پیگیری سازمان بهزیستی مشخص شد که تعدادی از مددجویان این سازمان از مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و دیگر مجموعه های حمایتی هستند، بنابراین مستمری که از سوی بهزیستی به آن ها پرداخت می‌شد، فعلا متوقف شده است.

 خاکی تاکید کرد: در حال حاضر سامانه پرداخت مستمری مددجویان سازمان بهزیستی برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد و یارانه مستمری بگیران بر طبق سنوات گذشته به حساب آن ها واریز می شود.

 وی خاطر نشان کرد: چنانچه هر یک از مددجویان سازمان بهزیستی کشور در خصوص دریافت مستمری ماهانه خود با مشکلی مواجه شده است، می‌تواند با مراجعه به سازمان مشکل خود را مطرح کند، در این راستا مسئولان بهزیستی نیز پیگیری‌های لازم را انجام می دهند و برای رفع آن اقدام می‌کنند.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران یادآور شد: افرادی که تحت پوشش هر یک از نهادهای حمایتی کشور شامل کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی کشور و سایر مجموعه های حمایتی و امدادی هستند، تنها به دریافت یارانه و مستمری از یکی از نهادهای موجود مجاز هستند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *