شناسه خبر: 12592 منتشر شده در مورخ: 1396/8/13 ساعت: 08:19 گروه: فرهنگی  
۱۰۰ اثر به چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین ارسال شد

۱۰۰ اثر به چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین ارسال شد

دبیر چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین از ارسال ۱۰۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: از این تعداد ۵۴ اثر به مرحله بازبینی راه یافتند.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر جمیله رضازاده در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: استارت چهارمین دوره جشنواره تئاتر معلولین از اردیبهشت ماه سال جاری در خراسان جنوبی زده شد.

وی با اشاره به پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره تا پایان خرداد ماه سال جاری، بیان کرد: طی این مدت بالغ بر ۱۰۰ متن به دبیرخانه ارسال که در نهایت از این تعداد ۵۴ متن به مرحله بازبینی راه یافت.

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه بازبینی این آثار از تاریخ هشتم آبان ماه جاری آغاز شده و تا ۱۲ آبان نیز ادامه دارد، عنوان داشت: از بین این ۵۴ اثر در نهایت ۱۷ نمایش به مرحله نهایی راه خواهند یافت.

حضور ۵ استان در جشنواره تئاتر معلولین

رضازاده اضافه کرد: زمان برگزاری این جشنواره نیز از ۱۳ لغایت ۱۷ آذرماه امسال خواهد بود که به میزبانی هنرمندانی از پنج استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

وی همچنین به اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره توانمندسازی افراد معلول، ایجاد خوباوری و اعتماد به نفس در جامعه معلولین، کشف استعدادهای آن ها به جامعه بوده است.

دبیر چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین همچنین فرهنگ سازی جمعی و اجتماعی،   کمک به حضور افراد معلول در جامعه، کمک به مناسب سازی مبلمان شهری، ایجاد اشتغال برای معلولین و ایجاد فرصت برابر برای معلولان درجهت استفاده از خدمات و امکانات شهری را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *