شناسه خبر: 13140 منتشر شده در مورخ: 1397/1/19 ساعت: 10:38 گروه: بهداشت و سلامت  
حذف یک میلیون همپوشانی بیمه ای

حذف یک میلیون همپوشانی بیمه ای

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: رویکرد سازمان بیمه سلامت گفت: سال گذشته با بررسی همپوشانی هنگام مراجعه متقاضیان به مراکز درمانی، یک میلیون همپوشانی بیمه ای حذف شد.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا،  مهندس طاهر موهبتی با مروری بر عملکرد سازمان بیمه سلامت در سال گذشته اظهار کرد: طی شش ماه مدیریت اخیر گام‌های بلندی از جمله همراه کردن مجموعه مدیریتی، پرداخت بخش قابل توجهی از بدهی سازمان، حذف دفترچه در ۱۲۰ بیمارستان دولتی، شروع طرح رفع هم پوشانی، ایجاد مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت به انجام رسیده است.

بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بیمه سلامت ایران، وی با تاکید بر اینکه رویکرد سازمان بیمه سلامت در سال جدید حرکت به سمت سازمان الکترونیک، مدیریت هزینه‌ها و ارتقای کیفی وکمی خدمات است، گفت:  بررسی همپوشانی هنگام مراجعه متقاضیان به مراکز درمانی از دیگر فعالیت‌های این سازمان در سال گذشته بوده که موفق بوده است؛ به طوری که با اجرای این طرح یک میلیون بیمه شده غیرفعال که همپوشانی با دیگر سازمان‌های بیمه‌گر داشتند، حذف شدند.

 

به گزارش ایران سپید

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *