شناسه خبر: 13150 منتشر شده در مورخ: 1397/1/20 ساعت: 12:50 گروه: اجتماعی  
شارژ حساب یک میلیون تومان برای شهروندان عادی در محدوده طرح ترافیک است

شارژ حساب یک میلیون تومان برای شهروندان عادی در محدوده طرح ترافیک است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت : شارژ حساب یک میلیون تومان برای شهروندان عادی است که در محدوده طرح ترافیک به صورت سالانه رفت و آمد می کنند.

به گزارش ایران سپید محسن پورسید آقایی گفت : موضوع شارژ یک میلیون تومانی پول در حساب افرادی که ثبت نام برای طرح ترافیک می کنند مختص شهروندان عادی و سازمان ها و نهادهای دولتی است که در طول سال در محدوده طرح ترافیک رفت و آمد می کنند در واقع این افراد باید در حسابشان پول باشد تا ما بتوانیم بابت رفت و آمدشان در محدوده طرح از حساب شان کسر کنیم . 

وی ادامه داد : طرح ترافیک برای جانبازان رایگان است و طبق مقررات طرحی که امسال تصویب شده برای این افراد بهتر از سالهای گذشته است.
پورسید آقایی افزود : برای معلولان بالای 25 درصد نیز طرح ترافیک رایگان است و بیماران خاص و معلولین زیر 25 درصد طبق مصوبه فقط ده درصد از رقم طرح ترافیک را پرداخت می کنند که این موضوع نیز شبه رایگان است. 
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به سوال خبرنگاران تصریح کرد : خبرنگاران نیز از تخفیف ویژه و ده درصدی برخوردار می شوند و اگر این افراد در کل سال در محدوده طرح ترافیک تردد کنند هزینه پرداختی شان به 400 هزار تومان هم نمی رسد اما خبری که متاسفانه در سایت ها و خبرگزاری ها مبنی بر اینکه معلولان ، جانبازان ، خبرنگاران نیز باید یک میلیون تومان در حساب کاربری شان داشته باشند ، بوده است ؛ کاملاً تکذیب می شود.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *