شناسه خبر: 13312 منتشر شده در مورخ: 1397/2/18 ساعت: 13:03 گروه: اجتماعی  
اشتغال ۶۰ هزار نفر در سال ۹۷

اشتغال ۶۰ هزار نفر در سال ۹۷

رئیس سازمان بهزیستی از اشتغال ۶۰ هزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی در سال جاری خبر داد و گفت: معلولان در اولویت قرار دارند.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر ، انوشیروان محسنی بندپی افزود: اشتغال یکی از مهمترین برنامه های بهزیستی در سال ۹۷ است بطوریکه در این خصوص برنامه های ویژه ای در دستور کار قرار دارد که آیین نامه های اجرایی آن به استانها ابلاغ شده است.

وی گفت: با توجه به اینکه معلولان از توانمندیهای بالایی برخوردار هستند به همین دلیل اشتغال این افراد در اولویت قرار دارد.

رئیس سازمان بهزیستی از اشتغال ۶۰ هزار مددجو و معلول تحت پوشش این سازمان در سال جاری خبر داد و گفت:زمینه ها و برنامه ریزیهای لازم برای رسیدن به این آمار در حال انجام است و امیدواریم با تخصیص اعتبارات و بودجه به موقع بتوانیم نسبت به تحقق آن اقدام کنیم.

به گفته بندپی، سال قبل زمینه اشتغال ۵۳ هزار مددجو از طریق وام های اشتغال با سود کم و همچنین توانمندسازی و ارائه آموزشهای لازم ، فراهم شد.

وی در مورد افزایش مستمری مددجویان بهزیستی در سال جاری افزود: در سال ۹۷ مستمری مددجویان تحت پوشش ۱۴ درصد افزایش پیدا می کند که بزودی به حساب مددجویان پرداخت می شود .

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *