شناسه خبر: 13339 منتشر شده در مورخ: 1397/2/24 ساعت: 10:10 گروه: اجتماعی  
افتتاح کافه معلولان ضایعه نخاعی تا پایان بهار

افتتاح کافه معلولان ضایعه نخاعی تا پایان بهار

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران از افتتاح کافه‌ای با مدیریت و فعالیت معلولان ضایعه نخاعی تا پایان فصل بهار خبر داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان محمدرضا اسدی معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران، از افتتاح کافه‌ای با مدیریت و فعالیت معلولان ضایعه نخاعی تا پایان خرداد ماه سال جاری خبر داد.

وی در ادامه تصریح کرد: کافه معلولان ضایعه نخاعی با هدف مشارکت این افراد در فعالیت‌های اجتماعی راه‌اندازی خواهد شد و سازمان بهزیستی از افراد فعال در این کافه‌ها حمایت می‌کند.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: آموزش نحوه برخورد با گرو‌های مختلف جامعه هدف بهزیستی مانند معلولان و سالمندان به سایر اقشار جامعه از جمله اهداف سازمان بهزیستی کشور است که این نهاد در راستای تقویت این روابط، اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

ضرورت تغییر نگرش مردم جامعه به افراد توانیاب

اسدی در ادامه اضافه کرد: یکی دیگر از اهداف بهزیستی ایجاد کافه‌های ویژه معلولان ضایعه نخاعی و تغییر نگاه ترحم آمیز مردم به این افراد است که در این راستا در صدد هستیم تا این نگرش حاکم را تغییر بدهیم.

وی یادآور شد: کارشناسان آشپزی و شیرینی پزی به معلولان ضایعه نخاعی که قرار است در کافه اختصاصی مذکور مشغول به کار شوند، آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند و به مهارت آموزی معلولان ضایعه نخاعی می‌پردازند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *