شناسه خبر: 13343 منتشر شده در مورخ: 1397/2/24 ساعت: 12:17 گروه: ورزشی  
مصاف دیدنی فوتسالیست های نابینای ایرانی در اسپانیا

مصاف دیدنی فوتسالیست های نابینای ایرانی در اسپانیا

رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان ایران از پیروزی تیم فوتسال ایران در بازی های اسپانیا خبرداد و گفت: تیم ایرانی با ۲۲ گل زده بهترین خط حمله را از آن خود نمودند.

به گزارش ایران سپید محمدرضا مظلومی رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان در گفتگو با ایران سپید در خصوص بازی های فوتسال نابینایان و کم بینایان استان بوشهر که به نمایندگی از تیم  ملی فوتسال ایران در رقابت های اسپانیا که طی دو روز برگزار شد، شرکت کردند گفت: بچه ها با تمام کم خوابی ها و خستگی هایشان که ناشی از پرواز طولانی مدت بود، اتریش را 6 بر۰ در هم کوبیدند.

بازی دوم برابر تیم پرقدرت اسپانیا بود که فوتسالیست های نابینا در یک بازی پرفشار متاسفانه با نتیجه ی 1بر0 بازی را به تیم ملی اسپانیا واگذار کردند. وی ادامه داد: در سومین بازی ورزشکاران ایرانی  با اندکی استراحت با یک بازی هماهنگ آلمان را با نتیجه 6  بر0 از پای در آوردند.

در ادامه مسابقات تیم فوتسال کم بینایان و نابینایان بوشهری  با تیم ملی ب اتریش مصافی دیدنی داشت که بچه ها با انگیزه بالا توانستند جشنواره ای از گل بپا کرده و این تیم را ۹ بر ۱ در هم بکوبند. در بازی آخر که مصادف با پیروزی تیم ایران شد بچه ها با تیم «ب اسپانیا»  به رقابت پرداختند و پیروزی ارزشمندی را برای کشور و شهر خود کسب کردند. تیم ایرانی با ۲۲ گل زده بهترین خط حمله را از آن خود نمودند .

این بازی ها با شرکت هفت تیم صورت گرفت که تیم ایرانی مقام اول بازیها را کسب کرد. مظلومی در پایان صحبت هایش به اسامی تیم اعزامی به این مسابقات اشاره کرده و گفت:« فالح ناصری پوران(کاپیتان)، دانیال فردی، محمد اعلائی (از اردبیل)، محمد سالمی، مهرداد بیابانی، عباس بشیرزاده (دروازه بان)، مهدی ابراهیم زاده، سجاد بشیرزاده، محمد خرم آبادی، حسن کشاورزی بازیکنان تیم و محمد ابراهیم زاده مطلق سرمربی تیم فوتسال نابینایان و کم بینایان بوشهر هستند. این مسابقات از بیست و  دوم اردیبهشت ماه در کشور اسپانیا برگزار شد.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *