شناسه خبر: 13691 منتشر شده در مورخ: 1397/4/13 ساعت: 14:33 گروه: ورزشی  
وعده های توخالی به ورزشکارن ممنوع

وعده های توخالی به ورزشکارن ممنوع

نایب رئیس بانوان فدراسیون نابینایان و کمبینایان با اشاره به پیگیری مجدانه در تحقق وعده های مسئولان گفت: همه تلاشم را میکنم تا وعده هایی که به بانوان ورزشکار از سوی مسئولان داده میشود تحقق یابد تا آنها به حق و حقوقشان دست یابند.

به گزارش ایران سپید فائزه توسلی، نایب رئیس بانوان فدراسیون نابینایان و کمبینایان در گفتگو با ایران سپید در خصوص مسابقات پیش روی دختران گلبالیست در جاکارتا گفت: برای تقویت تیم گلبال و هماهنگ شدن ورزشکاران، فدراسیون هفت اردو برای آنها در نظر گرفته است که اولین اردوی تیم ملی گلبال اول تا نهم تیر ماه در استان البرز برگزار شد. این اولین اردوی هدفمند ورزشکاران بود که موفق شدیم مانور تبلیغاتی مناسبی برای جذب اسپانسر داشته باشیم.

با برنامه ریزیهای صورت گرفته تقریباً هر روز بعد از تمرین دو تن از مسئولان و مدیران این استان در محل اسکان یا تمرین ورزشکاران حضور یافته و طی گفتگو با بانوان گلبالیست، از ورزش نابینایان اعلام حمایت میکردند. روز آخر اردو هم به دلیل بازدید اعضای هیئت رئیسه از روند تمرینهای ورزشکاران، نشست هیئت رئیسه را در استان البرز برگزار کردیم. در این نشست آقایان عراقچی، آذری جهرمی، قدمی و مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کمبینایان شرکت داشتند که حضور این مسئولان برای ورزشکاران انگیزه شد تا پشت خود را گرم ببینند و با همه توان به تمرینهایشان ادامه دهند.

وی با اشاره به روحیه قوی تیم برای کسب عنوانی شایسته در مسابقات افزود: از نزدیک شاهد تمرین و تلاشهای گلبالیستها بودم. از لحاظ فنی هم تیم در شرایط خوبی به سر میبرد و سرمربی گلبال بانوان بسیار از نحوه تمرین بچه هایش رضایت دارد. توسلی با بیان آنکه ورود بخش خصوصی به اسپانسری تیم ملی گلباله اتفاق بسیار مهمی است، گفت: حامی مالی و معنوی شرکتها رضایت بانوان نابینا را در پی داشت تا ورزشکاران با انگیزه بیشتری به تورنمنتهای بین المللی اعزام شوند.

برنامه هایی برای آگاهی مسئولان استانهایی که اردوهای تیم ملی گلبال در آنجا برگزار میشود در نظر داریم تا این مسئولان از روند ورزش نابینایان آگاه شوند؛ چرا که تجربه اول ما در استان البرز نشان داد بسیاری از مدیران  هیچ اطلاعی در مورد ورزش گلبال نداشتند و با دیدن تمرین ورزشکاران نابینا شگفتزده میشدند. من به عنوان مسئول بخش بانوان فدراسیون تمام قد پشت ورزشکاران ایستاده ام و امیدوارم در مسابقات پیش رو بتوانیم شاهد درخشش بانوان نابینا در همه رشته های ورزشی باشیم.

ورزشکاران نابینا از لحاظ امکانات در سطح بالایی قرار ندارند و این امر نگاه ویژه مسئولان را میطلبد. بر این باورم افتخاری که یک بانوی ورزشکار نابینا برای کشورش به ارمغان میآورد، با ارزشتر از دیگر ورزشکاران است، چرا که آنها مشکلات بانوان معلول را ندارند و در شرایط سخت قرار نمیگیرند. توسلی با اشاره به پیگیری مجدانه در تحقق وعده های مسئولان گفت: همه تلاشم را میکنم تا وعده هایی که به بانوان ورزشکار از سوی مسئولان داده میشود تحقق یابد تا آنها به حق و حقوقشان دست یابند. در حال حاضر هم دومین مرحله اردوی تیم ملی گلبال بانوان برای حضور در بازیهای پارا آسیایی سال جاری از 18 تا   26 تیر ماه در گرگان برگزار خواهد شد. (جعفری)

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *