شناسه خبر: 13814 منتشر شده در مورخ: 1397/4/31 ساعت: 09:17 گروه: ورزشی  
بلاتکلیفی انجمن قایقرانی معلولان

بلاتکلیفی انجمن قایقرانی معلولان

قایقرانان معلول در حالی خود را برای مسابقات جهانی پرتغال آماده می‌کنند که هنوز وضعیت این رشته مشخص نیست که روند فعالیت آنها زیر نظر فدراسیون قایقرانی است یا فدراسیون جانبازان و معلولان.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا قایقرانان معلول در حالی از سال گذشته تمرینات خود را در دریاچه ورزشگاه آزادی زیر نظر مهدوی‌نیا و با حمایت فدراسیون قایقرانی برای شرکت در مسابقات جهانی پرتغال پیگیری می‌کنند که هنوز تکلیف این رشته مشخص نیست که اعزام‌ها و برپایی اردوهای تدارکاتی قایقرانان معلول توسط فدراسیون قایقرانی انجام می‌شود یا کمیته ملی پارالمپیک.

محمد حائری رییس انجمن قایقرانی معلولان با بیان این که بعد از ریاست حمیدعلی صمیمی در راس فدراسیون جانبازان و معلولان تکلیف من به عنوان ریاست انجمن قایقرانی مشخص نیست، گفت: از زمانی که صمیمی ریاست فدراسیون جانبازان و معلولان را بر عهده گرفته است، از آن زمان تاکنون تکلیف ما به عنوان رییس انجمن مشخص نیست و هیچ صحبتی برای ادامه همکاری و یا جابجایی در ریاست انجمن صورت نگرفته است و واقعا در این زمینه نمی‌دانم که برای این حوزه برنامه‌ریزی داشته باشیم یا خیر؟ هر چند از ابتدای سال تاکنون تمام فعالیت‌های قایقرانان معلول توسط فدراسیون قایقرانی انجام شده و فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک نقشی در این زمینه نداشته و ندارند.

قربان زیلا دبیر انجمن قایقرانی معلولان نیز در این خصوص اظهار کرد: در حال حاضر تمام فعالیت‌های قایقرانی معلولان اعم از برپایی اردوها، برگزاری تمرینات و اعزام تیم به مسابقات مختلف توسط فدراسیون قایقرانی انجام می‌شود و فدراسیون جانبازان و معلولان و کمیته ملی پارالمپیک نقشی در این زمینه نداشته است. به نظر می‌رسد قرار است در آینده قایقرانی معلولان نیز زیر نظر فدراسیون قایقرانی فعالیت های خود را ادامه دهد. هرچند هنوز در این زمینه ابلاغی نه از سوی فدراسیون جانبازان و معلولان و نه کمیته ملی پارالمپیک به فدراسیون قایقرانی ارائه نشده که این رشته در حال حاضر زیر نظر فدراسیون قایقرانی است یا کمیته ملی پارالمپیک. امیدوارم هر چه سریعتر تکلیف انجمن قایقرانی مشخص شود تا از بلاتکلیفی خارج شویم.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
اخبار مرتبط :
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *