شناسه خبر: 13926 منتشر شده در مورخ: 1397/5/20 ساعت: 09:16 گروه: اجتماعی  
واکنش بهزیستی به اظهارات یک نماینده مجلس در جلسه استیضاح وزیر رفاه

واکنش بهزیستی به اظهارات یک نماینده مجلس در جلسه استیضاح وزیر رفاه

سازمان بهزیستی کشور اظهارات یک نماینده مجلس شورای اسلامی در جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را غیرمنصفانه دانست.

به گزارش ایران سپید روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور اظهارات غیرمستند و خلاف واقع نماینده مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تاریخ 17 مرداد 97، را غیرمسئولانه و غیرمنصفانه دانست و متن زیر را به‌عنوان پاسخ، منتشر کرد:

با عنایت به اظهارات نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه استیضاح وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورخ 97/5/17، سازمان بهزیستی بیان این اظهارات غیرمستند و خلاف واقع ایشان را غیرمسئولانه و غیرمنصفانه دانسته و اعلام می‌نماید، ایشان علی‌رغم اظهارات غیرمستند امروز درخصوص نشست مدیران ارشد سازمان در استان لرستان با حضور در جلسه شورای اداری شهرستانهای سلسله و دلفان از دستاوردهای سازمان بهزیستی در دوران مدیریت کنونی تقدیر کرده و طی بازدیدهایی که در دو سال اخیر از اداره‌کل بهزیستی استان داشته‌اند، همواره با ارزیابی مثبت از عملکرد آن حوزه تقدیر نموده‌اند، ولی در هنگام تغییر مدیریت استان، نماینده محترم فردی را جهت جایگزینی معرفی نمودند که باتوجه به بررسی صلاحیتها و انجام مصاحبه‌های تخصصی با ایشان و سایر گزینه‌های شناسایی‌شده، براساس اصل شایسته‌سالاری با در نظر گرفتن جمیع جهات و ویژگی‌های افراد، فرد مذکور به‌دلیل عدم احراز شرایط لازم فاقد اولویت تشخیص داده شد و مدیریت فعلی جایگزین شد و پس از انتصاب فرد جدید، موضع نماینده محترم نسبت به سازمان بهزیستی به‌یک‌باره دگرگون شده و اقدام به تخریب و سیاه‌نمایی عملکرد سازمان نموده‌اند.

ذکر این نکته ضروری است که ریاست محترم سازمان بهزیستی کشور در طول دوران تصدی نسبت به انجام صدها سفر به اقصی نقاط کشور، به‌ویژه مناطق محروم و کم‌برخوردار به‌دور از هرگونه تشریفات خاص و میزبانی ویژه و با هدف رفع مشکلات و مسائل هر منطقه اقدام نموده است و اظهارات اتهام‌گونه نماینده محترم در این زمینه علاوه بر عدم اشراف ایشان به موضوع، صرفاً تهمت بی‌اساس و برخاسته از عدم اجابت درخواست خارج از ضوابط و غیرمنطقی وی در زمینه مدیریت استان بوده و سازمان بهزیستی با علم به این موضوع، اطمینان دارد هیئت رئیسه محترم مجلس، وکلای خانه ملت و عموم مردم آگاه و هشیار کشورمان، با نگاهی هرچند گذرا و مختصر به پیشینه فعالیتها و اقدامات چند سال اخیر سازمان بهزیستی، بر اغراض شخصی و سوگیرانه ایشان واقف و مطلع خواهند بود.

این سازمان در کمال صداقت و صراحت همکاری با تمام مراجع ذی‌صلاح و نهادهای نظارتی در سطح کشور و نیز هیئت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی را در دستور کار خود دارد، لیکن چنانچه درخواستی خارج از محدوده مأموریتهای قانونی سازمان ودر مغایرت با قوانین جاری مطرح گردد، صرفاً به قانون اکتفا و اقتدا می‌نماید.

در پایان ضمن تکذیب مؤکد اظهارات غیرمستند ایشان، سازمان بهزیستی به‌عنوان دفاع از حقوق معلولین و مددجویان به‌عنوان موکلان مظلوم خود، پیگیری موضوع تهمت و افترای انتسابی توسط آن نماینده محترم را از سوی مراجع قانونی و دستگاههای ذی‌ربط حق طبیعی و مسلم می‌داند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
محمد 1397/6/7 - 11:16
rateup0
ratedown0
پاسخ
comment یک ماه گذشت و خبری نشد! مسؤولین فکر نکنند که ما یادمون رفته ما شدیدا منتظر روشن شدن موضوع هستیم مسؤولین فکر نکنند که با گفتن اینکه فقط گفته بشه که ما شکایت میکنیم و اینها و قیافیه حق به جانب گرفتن میتونن سر و ته قضیه رو هم بیارن. فکر نکنن که با این فرافکنی ها و شلوغ کردن ها ما از یادمون میره ما بی صبرانه منتظر هستیم که آقای رئیس بهزیستی و سرحرست فعلی وزارت رفاه اثبات کنه که اینها همه تهمته! نمیدونم چرا فقط بیانیه دادین و کاری نکردین!
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *