شناسه خبر: 13959 منتشر شده در مورخ: 1397/5/22 ساعت: 10:44 گروه: فرهنگی  
مدیر کل دفتر موسیقی به دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیام داد

مدیر کل دفتر موسیقی به دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیام داد

علی ترابی، مدیرکل دفتر موسیقی به دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیام داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از روابط عمومی دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، در متن پیام علی ترابی، مدیرکل دفتر موسیقی به دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، چنین آمده است:

پدیده‌ای به نام جشنوارۀ ملی موسیقی جوان

شهریور، ماه خوبی است؛ هوا خنک‌تر می‌شود و مسافرت‌ها بیشتر. خانواده‌ها به تکاپوی آمادگی برای آغاز سال تحصیلی می‌افتند و دانش‌آموزان قدر روزهای باقی‌مانده از تعطیلات را بیشتر می‌دانند. برای موسیقی اما شهریور عید است، اصلاً انگار اردیبهشتِ موسیقی ایران است شهریور. شکوفه‌های رنگارنگ موسیقی ایران در این ماه رخ می‌نمایند و جامعۀ موسیقی ایران به نظارۀ هنرنمایی فرزندانِ تازه‌پا‌به‌عرصه‌نهادۀ خود می‌نشیند. آسمان موسیقی پُر می‌شود از ستاره‌های درخشان و شاد.جشنوارۀ ملی موسیقی جوان پدیده‌ای است در میان خیل جشنواره‌های ریز و درشت، پر ادعا یا گمنام. جشنواره‌ای حرفه‌ای، بسیار منظم، بی‌ادعا و پرثمر. جشنواره‌ای که دبیری متخصص و اهل فضل دارد و مجریانی پرتلاش و با اخلاص. داورانی طراز اول و استقبالی بی‌نظیر. ضیافت موسیقی ایران.از همۀ عزیزانی که در برپایی این جشنواره کوشیده‌اند سپاسگزارم و امیدوارم اعمال سلیقه‌های اداری و وسوسه‌های متداول مدیران فرهنگی هرگز آسیبی به شاکلۀ حرفه‌ای و هنری این رخداد وارد نسازد.

علی ترابی

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *