شناسه خبر: 14217 منتشر شده در مورخ: 1397/6/21 ساعت: 09:48 گروه: اجتماعی  
سند ملی مناسب سازی محیط برای معلولان تصویب شد

سند ملی مناسب سازی محیط برای معلولان تصویب شد

رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور از تصویب سند ملی راهبردی ستاد مناسب سازی کشور برای معلولان در ششمین جلسه این ستاد خبر داد و گفت: در این سند وظایف تمام دستگاه ها در رابطه با مناسب سازی مشخص تر و شفاف شده است.

به گزارش ایران سپید ابراهیم کاظمی مومن سرائی در گفتگو با ایرنا، افزود: در این سند راهبردها و برنامه های ستاد مناسب سازی کشور برای معلولان تدوین شده است تا این ستاد بر اساس آن عمل و اقدامات مناسب سازی پنجساله را پیگیری کند.

وی اضافه کرد: این سند برای شناخت موقعیت فعلی کشور در زمینه مناسب سازی معابر برای معلولان است و توصیف و تحلیل محیط داخلی و خارجی برای مناسب سازی را ارائه می دهد و جهت حرکت ستاد مناسب سازی کشور را مشخص می کند.

رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور یادآور شد: سند ملی راهبردی مناسب سازی تا یک ماه آینده با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور رونمایی خواهد شد.مومن سرائی ادامه داد: سند ملی شامل برنامه پنجساله مناسب سازی کشور است که نقاط ضعف و قوت مناسب سازی کشور در آن با مشارکت نمایندگان دستگاه های عضو ستاد مناسب سازی کشور و تشکل های مردم نهاد بررسی شده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *