شناسه خبر: 14258 منتشر شده در مورخ: 1397/6/24 ساعت: 13:18 گروه: اجتماعی  
شماره ای برای پیگیری و دریافت سبد کالا

شماره ای برای پیگیری و دریافت سبد کالا

مددجویان سازمان بهزیستی که تا کنون سبدکالا دریافت نکرده اند می توانند با شماره تلفن 0216369 پیگیر دریافت این خدمت شوند

به گزارش ایران سپید مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) که تا کنون سبدکالا دریافت نکرده اند، می توانند با شماره 0216369 که تلفنی گویاست تماس حاصل نمایند و برای پیگیری مستمری عدد 1 و سبدکالا عدد 3 را شماره گیری کرده  و با وارد کردن کدملی سرپرست خانوار برای دریافت سبدکالا اقدام نمایند با بارگذاری شماره ملی سرپرست مشکلشان ثبت می شود و از طریق نهادهای مربوط پیگیری می گردد. 

محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفتگو با خبرنگاران از پرداخت سبدحمایتی به مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: امسال برای اولین بار میان350 هزار دانش اموز مدارس شبانه روزی این سبدهای کالا توزیع خواهد شد. 

وی با اشاره به این که امسال 20 درصد به قیمت این سبدهای حمایتی افزوده شده است بیان کرد: کارت های خانوارهای مشمول این طرح بین 40 تا 150 هزار تومان بسته به تعداد اعضای خانواده شارژ خواهد شد. افراد می توانند با در دست داشتن کارت های خود به فروشگاه های زنجیره ای مراجعه کرده و کالاهای مورد نیازشان را تهیه کنند. 

بندپی با بیان اینکه افزایش قیمت ارز سطح خرید مردم را کاهش داده است از بسته حماتی برای آحاد مردم خبر داد و افزود: دولت برنامه هایی برای مردم در نظر گرفته است تا معیشت مردم با چالش روبه رو نشود. 

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
مقداد حسنی 1397/6/28 - 22:16
rateup2
ratedown0
پاسخ
comment با سلام .من سرپرست خانواده هستم با همسرم ولی سبد کالا یکنفره میدن ب هر جا ک مراجعه کردم بمن جواب ندادن مخصوصا بهزیستی.باتشکر.
رمضانعلی سلیمانی 1397/8/20 - 09:22
rateup3
ratedown0
پاسخ
comment چرا به ما سبد کالا نمیدن اما به پولدارها وپردرامدها میدن
بهزاد مومن زاده 1397/8/21 - 18:48
rateup1
ratedown0
پاسخ
comment باسلام چرا هیچ یک از خانواده‌های ما سبد کالا نمیگیرند با اینکه تو روستا هستیم وبیکار گناه ما چیه مگه به کجا مراجعه کنیم این انصاف نیست
علی 1397/8/22 - 21:14
rateup0
ratedown0
پاسخ
comment سلام.مددجو بهزیستی هستم و سرپرست خانوار چراسبدکالا یکنفره میدن بما چکنیم
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *