شناسه خبر: 14271 منتشر شده در مورخ: 1397/6/25 ساعت: 12:00 گروه: اجتماعی  
چگونگی ادای نذر در مراکز نگهداری معلولان و شیرخواران بهزیستی

چگونگی ادای نذر در مراکز نگهداری معلولان و شیرخواران بهزیستی

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی از آمادگی این سازمان جهت پذیرش نذورات مردمی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در مراکز سالمندان، معلولان و شیرخوارگاه‌ها خبر داد.

به گزارش ایران سپید فرهاد اقطار با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان بهزیستی در دهه اول محرم در خصوص جمع‌آوری نذرهای مردمی برای مراکز سازمان بهزیستی اظهار کرد: در این زمینه ما آمادگی پذیرش قربانی و نذر هموطنان را در سطح کشور داریم.

وی تصریح کرد: افراد خیر و نیکوکار می‌توانند نذر و قربانی خود را با مراجعه به مراکز اعم از مراکز سالمندان، معلولان و شیرخوارگاه‌ها نذر خود را ادا کنند.

رئیس دبیرخانه مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با بیان این که طبق بخشنامه‌ای به مراکز سازمان بهزیستی در سطح کشور اعلام کرده‌ایم که نذر خیرین را قبول کنند، گفت: نذرکنندگان می‌توانند به روش‌های مختلف اعم از نذر اقلام خشک اعم از برنج و گوشت یا نذر پخته شده خود را در اختیار مراکز قرار بدهند.

اقطار تصریح کرد: با توجه به این که در ایام دهه محرم و به ویژه روز تاسوعا و عاشورای حسینی میزان نذرکنندگان و همچنین اهدا نذر به مراکز بهزیستی افزایش خواهد یافت گفت: تمهیداتی شده که چنانچه نذری در یک مرکز بیش از میزان مورد نظر باشد این نذر با هماهنگی نذرکننده در اختیار سایر مراکز بهزیستی قرار بگیرد.

وی در پایان ضمن آمادگی سازمان بهزیستی جهت دریافت نقدی نذورات مردم نیز گفت: هموطنان خیرین و نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره حساب 90190 بانک ملت کمک‌های نقدی خود را در اختیار معلولان، سالمندان و شیرخواران تحت پوشش بهزیستی قرار بدهند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *