شناسه خبر: 14475 منتشر شده در مورخ: 1397/7/15 ساعت: 08:49 گروه: ورزشی  
ورزشکاران خبرنگاران و مسئولان اجرایی سه ضلع مثلث موفقیت ما هستند

ورزشکاران خبرنگاران و مسئولان اجرایی سه ضلع مثلث موفقیت ما هستند

هادی رضایی، سرپرست کاروان ایران پیش از برگزاری مراسم افتتاحیه در گفتگوی اختصاصی با ایران سپید در خصوص شرایط ورزشکاران در دهکده مسابقات گفت: یک کاروان بزرگ، مشکلات خاص خود را نیز دارد.

به گزارش ایران سپید وی افزود: اما خوشبختانه با همکاری سرپرستان، ورزشکاران و اعضای سفارت، توانستیم 330 نفر را در 170 اتاق اسکان دهیم. کلاسبندی ورزشکاران انجام شد و تمرینات آنها نیز در روز های گذشته به خوبی برگزار شد. ورزشکاران خود را آماده مسابقات کرده اند کما اینکه برخی مسابقات از صبح روز شنبه پیش از مراسم افتتاحیه آغاز شده است. رضایی در خصوص امکانات دهکده اظهار داشت: امکانات دهکده در حد متوسط و خوب است، البته هدف ورزشکاران کسب افتخارآفرینی در این مسابقات برای میهن عزیزمان است و امکانات تأثیر چندانی در این افتخار آفرینی ها ندارد. سرپرست کاروان خودباوری و امید در خصوص چگونگی تغذیه ورزشکاران در روز های اخیر گفت: در دو روز ابتدایی استقرار ورزشکاران مشکلاتی وجود داشت اما با رایزنی سرپرستان و سایر کشور ها این مشکلات تقریباً برطرف شده است. به نظر من، مسائل اینچنینی در مقایسه با امید و انگیزه ای که این ورزشکاران برای کسب افتخار دارند، بسیار کوچک است. هادی رضایی در پایان خاطر نشان کرد: خبرنگاران رسانه، ورزشکاران و مسئولین اجرایی سه ضلع یک مثلث هستند که همگی برای کسب موفقیت در ایام برگزاری مسابقات پاراآسیایی تلاش می کنند.

فایل صوتی مصاحبه را از اینجا دانلود کرده و گوش کنید.

امیر سرمدی

مصاحبه با هادی رضایی
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *