شناسه خبر: 14559 منتشر شده در مورخ: 1397/7/19 ساعت: 16:46 گروه: ورزشی  
نتایج دور چهارم/تداوم جایگاه دومی تیمی در شطرنج بانوان

نتایج دور چهارم/تداوم جایگاه دومی تیمی در شطرنج بانوان

دور چهارم رقابت های شطرنج سریع نابینایان در دو بخش آقایان و بانوان عصر امروز به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایران سپید از جاکارتا، در مسابقات دور چهارم و در گروه b1 آقایان، عرفان محمدعلیزاده مهدی رومیفرد را شکست داد و حسن قدیری در مقابل حریفی از میانمار به پیروزی رسید.
بر اساس جدول رده بندی این گروه تا پایان دور چهارم، ایران در رتبه سوم تیمی قرار دارد و در بخش انفرادی، عرفان محمدعلیزاده سوم و حسن قدیری در جای هفتم قرار گرفته است.
در رقابت های گروه b2 و b3 آقایان و در دور چهارم، امید کریمی با حریف فیلیپینی به نتیجه تساوی رسید، مجید باقری  نماینده هند را شکست داد و علیرضا قورچی بیگی در مقابل قزاقستان مغلوب شد.
در جدول رده بندی این گروه و تا پایان دور چهارم، ایران در بخش تیمی با 5 امتیاز در جایگاه سوم ایستاده و تا صدر جدول تنها نیم امتیاز فاصله دارد. در جدول انفرادی، امید کریمی در جایگاه پنجم و مجید باقری در رتبه ششم قرار گرفته است.
در مسابقات دور چهارم گروه b1 بانوان، لیلا زارعزاده در مقابل زهرا محمدی راد به پیروزی رسید و ملیحه صفایی رقیب ویتنامی خود را شکست داد.
در جدول رده بندی این گروه، بانوان شطرنجباز ایران در رتبه دوم تیمی قرار دارند و در جدول انفرادی، ملیحه صفایی سوم است.
در رقابت های گروه b2 و b3 بانوان، عاطفه نقوی در مقابل نماینده مالزی شکست خورد، فاطمه برقول حریف ویتنامی خود را مغلوب کرد و فریبا زنده بودی از سد نماینده هندوستان گذشت.
در جدول رده بندی تا پایان دور چهارم، ایران در رده دوم تیمی قرار دارد و در جدول انفرادی، فاطمه برقول چهارم و فریبا زنده بودی در جایگاه پنجم قرار گرفته است.
فردا جمعه مسابقات دور پنجم تا هفتم برگزار می شود و تیم ها و نفرات اول تا سوم مشخص خواهد شد.
امیر سرمدی
 
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *