شناسه خبر: 14802 منتشر شده در مورخ: 1397/8/14 ساعت: 12:02 گروه: اجتماعی  
تخصیص اعتبار برای خرید پوشک به مراکز نگهداری معلولان و سالمندان

تخصیص اعتبار برای خرید پوشک به مراکز نگهداری معلولان و سالمندان

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از تخصیص اعتبارات برای خرید پوشک و لوازم توانبخشی به مراکز نگهداری معلولان و سالمندان خبر داد.

به گزارش ایران سپید حسین نحوی‌نژاد با اشاره به اینکه خوشبختانه شرایط عادی به مراکز نگهداری معلولان و سالمندان بازگشته است، اظهار کرد: در مقطعی مراکز بهزیستی با بحران شدیدی در خصوص تامین پوشک و لوازم‌التحریر توانبخشی روبرو بودند.

وی تصریح کرد: طی هفته‌های گذشته مراکز از این بحران خارج شده‌اند و هم اکنون توانسته‌ایم با تامین لوازم، تجهیزات و پوشک شرایط مناسبی را در مراکز نگهداری معلولان و سالمندان فراهم کنیم به طوری که قیمت پوشاک به حدود نصف قیمت در هفته‌های گذشته رسیده است.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور اظهار امیدواری کرد که دستگاههای نظارتی نیز همکاری‌های لازم را با سازمان بهزیستی در خصوص تامین تجهیزات مورد نیاز مراکز داشته باشند.

نحوی‌نژاد ادامه داد: طی هفته‌های گذشته اعتبارات مورد نیاز به 20 استان برای خرید وسایل و لوازم کمک توانبخشی و پوشک تخصیص داده شده است ضمن اینکه برنامه‌ریزی شده که هر 3 استان هر روز گزارشی را از وضعیت مراکز خود به ستاد بهزیستی ارائه کنند.

وی گفت: پیش‌‌بینی می‌شود طی هفته‌های آینده دیگر مشکلی برای خرید وسایل توانبخشی و پوشک در مراکز نداشته باشیم ضمن اینکه سازمان اعتبارات مورد نیاز خرید این وسایل را نیز در اختیار استان‌ها قرار می‌دهد. نقل از تسنیم

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *