شناسه خبر: 15155 منتشر شده در مورخ: 1397/9/14 ساعت: 09:29 گروه: اجتماعی  
توانمندی های بانوان کارآفرین معلول شناسایی و ارتقا می یابد

توانمندی های بانوان کارآفرین معلول شناسایی و ارتقا می یابد

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در اولین نمایشگاه تخصصی بانوان معلول در مترو تجریش گفت: توانمندی های بانوان کارآفرین معلول شناسایی و ارتقا می یابد.

به گزارش ایران سپید فاطمه راکعی در اولین نمایشگاه تخصصی بانوان معلول کارآفرین هنرمند مناطق ۲۲ گانه شهر تهران که با حضور مجتبی توسلی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، مدیران امور بانوان مناطق ۲۲ گانه و ... به  میزبانی شهرداری منطقه یک در مترو تجریش برگزار شد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: روز و هفته معلولین بهانه ای است تا بتوان در راستای ارتقاء توانمندی های این قشر از جامعه برنامه ریزی کرد و آنها با اطلاع از حقوق فردی، خانوادگی و اجتماعی خود بیش از پیش از ظرفیت های وجودی خود  استفاده کنند و جامعه نیز با قابلیت های آنها بیشتر آشنا شود.

وی گفت: حضور بانوان معلول هنرمند و کارآفرین در این نمایشگاه نشانگر این است که معلولیت محدودیت و ناتوانی نیست چرا که این عزیزان با وجود مشکلات جسمی و حرکتی هنر آفرین بوده و برای جامعه و خانواده خود مثمر ثمر هستند.

سودابه هاشم نژاد مدیر امور بانوان شهرداری منطقه یک نیز در این نشست تصریح کرد: اولین نمایشگاه تخصصی بانوان معلول کارآفرین هنرمند با هدف حمایت از دستاوردهای آنها برگزار شد تا آغازی برای عرضه دستاوردهای هنری آنها در نمایشگاه های منطقه ای  که با همین هدف در ماه های پایانی سال برپا خواهد شد باشد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *