شناسه خبر: 15167 منتشر شده در مورخ: 1397/9/15 ساعت: 09:03 گروه: اجتماعی  
ست ورزشی ویژه معلولان در بوستان مشاهیر شهر کرمان نصب شد

ست ورزشی ویژه معلولان در بوستان مشاهیر شهر کرمان نصب شد

شهردار منطقه یک کرمان از نصب ست‌های ورزشی ویژه معلولان و کم توانان جسمی در بوستان مشاهیر در راستای نشاط اجتماعی و توسعه ورزش این قشر از جامعه خبر داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر رضا خیاط زاده با اشاره به اجرای تمهیدات مناسب برای تسهیل در تردد افراد کم توان، اظهار داشت: آماده سازی فضای شهری به منظور استفاده کم توانان جسمی همواره در اولویت برنامه های مدیریت شهری بوده است و نصب ست وسایل ورزشی اختصاصی در بوستان مشاهیر نیز خدمتی در همین راستا است.

وی با اشاره به توجه ویژه مجموعه شهرداری منطقه یک به افراد کم توان برای ایجاد شهری ایده آل و توانمندسازی آنان، تصریح کرد: این حق افراد کم توان است که از حقوق اجتماعی و شهروندی همچون سایر افراد جامعه برخوردار باشند و تلاش بر این است تا در زمینه رفع مشکلات آن ها اقدامات اساسی انجام شود.

وی در پایان یادآور شد: ایجاد رمپ، همسطح سازی، حذف زواید و نصب پل در معابر از دیگر اقدامات منطقه در راستای سهولت تردد افراد کم توان بوده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *