شناسه خبر: 15868 منتشر شده در مورخ: 1397/10/24 ساعت: 12:45 گروه: اجتماعی  
اجرای طرح ویژه ساماندهی عرصه های فضای سبز در محدوده شهرک والفجر
رییس اداره فضای سبز منطقه شش خبرداد:

اجرای طرح ویژه ساماندهی عرصه های فضای سبز در محدوده شهرک والفجر

رییس اداره فضای سبز شهرداری منطقه شش از طرح ویژه ساماندهی عرصه های فضای سبز در محدوده شهرک والفجر خبر داد و گفت: هرس درختان، علف کشی و حذف علف هرز، جمع آوری خاک آلوده و خاک مازاد، کند و کوب، نخاله کشی، کوددهی، کاشت نهال و ترمیم تشتک بر اساس این طرح صورت گرفت.

به گزارش ایران سپید به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه شش، محسن مجدآبادی گفت: در این طرح ضربتی، ۴ هزار اصله درخت در سطح شهرک هرس و ۴۰ متر مکعب خاک آلوده و مازاد جمع آوری شد. 

مجدآبادی همچنین به  ۳۰ هزار متر مربع نخاله کشی، ۲۵ هزار متر مربع کوددهی، ۲۵ هزار متر مربع کند و کوب، ۸ هزار اصله ترمیم تشتک و ۷ هزار متر مربع علف کشی و حذف علف هرز اشاره کرد. 
رییس اداره فضای سبز همچنین به شستشوی ایستگاه های اتوبوس و مخازن سطح شهرک اشاره کرد و گفت: نظافت و رفت و روب و پاکسازی برچسب و پوستر در تمامی معابر شهرک و فرعی ها به انتها رسیده است. 
مجدآبادی به حمل شاخ و برگ و ضایعات فضای سبز به میزان ۶ تن نیز اشاره کرد و گفت: رنگ آمیزی مخازن، اجرای طرح آموزش چهره به چهره، نظافت زمین های بایر و فعالیت خودروهای ملودی از دیگر فعالیت های اجرا شده در شهرک والفجر به همت عوامل خدمات شهری بوده است.
 
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *