شناسه خبر: 16224 منتشر شده در مورخ: 1397/11/17 ساعت: 09:49 گروه: ورزشی  
تهران فاتح مسابقات قهرمانی کشور جودوی نابینایان شد

تهران فاتح مسابقات قهرمانی کشور جودوی نابینایان شد

هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور جودوی نابینایان با حضور 12 استان در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران برگزار شد که در بخش تیمی تهران عنوان قهرمانی را از آن خود کرد، خراسان رضوی دوم شد و خوزستان در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گزارش ایران سپید نفرات اول تا سوم بخش انفرادی اوزان مختلف نیز به شرح زیر است: -60 کیلوگرم: جمال محسنی از خوزستان، یاسر محمدی از لرستان و محمدعلی نقیپور از قم. -66 کیلوگرم: سید سجاد خدادادی از تهران، هاشم عبد اللهیان از خراسان رضوی الف و امین بهوندی از خوزستان ب. -73 کیلوگرم: علیرضا خجسته از تهران، علی عباسنژاد از لرستان و سعید سارمی از آذربایجان شرقی. -81 کیلوگرم: وحید جدی از خراسان رضوی الف، حمید رنجبر از مازندران و محمدرضا تراوتیان از فارس. -90 کیلوگرم: غلامرضا کشتکار از فارس، سید امید جعفری از خوزستان و هانی جوادی از خراسان رضوی. -100 کیلوگرم: وحید نوری از تهران، محمد عابد از خراسان رضوی الف و سجاد حاجبی از خراسان رضوی ب. +100 کیلوگرم: محمدرضا خیراللهزاده از مازندران، علی نوایی از آذربایجان شرقی و پویا آببخش از تهران. در نهایت و در بخش تیمی، تهران با سه طلا و یک برنز قهرمان شد، خراسان رضوی با یک طلا، دو نقره و دو برنز در جایگاه دوم ایستاد و خوزستان با یک طلا، یک نقره و یک برنز سوم شد. نتایج تیمهای ب استانهای شرکت کننده در جدوول رده بندی نهایی محاسبه نشده است. در این مسابقات که انتخابی تیم ملی نیز محسوب میشد، علیرضا امینی رئیس انجمن جودو، محمدرضا حاج یوسفزاده سرمربی تیم ملی و فرهاد معابی مربی تیم ملی حضور داشتند. اعضای کادر فنی تیم ملی جودوی نابینایان کشورمان در این رقابتها، مدعیان اصلی تیم ملی و شرکت کنندگان تمامی اوزان را مورد آنالیز قرار دادند تا به تیم ملی دعوت کنند. امیر سرمدی

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *