شناسه خبر: 16824 منتشر شده در مورخ: 1398/1/26 ساعت: 09:02 گروه: اجتماعی  
نوروزگاهی برای معلولان در منطقه 10

نوروزگاهی برای معلولان در منطقه 10

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: از پنج تذکری که امروز داده شد ۲ تذکر به تقدیر و تشکر اختصاص داشت که این وظیفه رئیس شورای شهر است.

به گزارش ایران سپید محمودمیرلوحی در جلسه علنی روز یکشنبه شورای اسلامی شهر تهران، با بیان اینکه نوروزگاه های شهر تهران اقدام بسیار خوبی در پایتخت بود و از آن سپاسگزاریم درخواست تکرار و استمرار اینگونه مراسم‌ها در تعطیلات آخر هفته و جشن‌های ملی مذهبی مانند ماه رمضان را داریم.

وی با تاکید بر اینکه باید به نشاط اجتماعی توجه ویژه یا کنیم، تاکید کرد: در منطقه ۱۰ نوروزگاهی برای معلولان پیش بینی شده بود که جای تشکر دارد.

وی درخواست کرد شرایط حضور افراد کم توان در فضاهای شهری به خصوص پارک‌ها و معابر و مترو و اتوبوس‌ها فراهم شود.

در ادامه محسن هاشمی خطاب به اعضا گفت: از ۵ تذکری که امروز داده شد ۲ تذکر به تقدیر و تشکر اختصاص داشت که این وظیفه رئیس شورای شهر است.

وی تاکید کرد: تذکر باید به گونه‌ای باشد که با پیگیری‌های جدی به سوال نیز ختم شود.

وی با اشاره به تذکر احمد مسجدجامعی در خصوص اتهام زنی و بی احترامی به خبرنگاران گفت: این تذکر، تذکر جدی بود که نباید اینگونه رفتار شود.

میرلوحی در پاسخ به وی گفت: تذکرات نباید همیشه تلخ باشد، بلکه تذکر من در خصوص عملکرد خوب منطقه ۱۰ در مورد معلولان بود که امیدواریم زمینه توسعه این فعالیت‌ها در شهر فراهم شود.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *