شناسه خبر: 16875 منتشر شده در مورخ: 1398/2/2 ساعت: 09:30 گروه: اجتماعی  
توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای معلولان با جدیت دنبال می‌شود

توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای معلولان با جدیت دنبال می‌شود

رئیس بهزیستی مهریز با اشاره به اولویت‌هایی که امسال در دستور کار قرار گرفته است، گفت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال برای معلولان از اولویت‌های بهزیستی مهریز در سال ۹۸ است.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر علیرضا علیزاده در نخستین جلسه شورای عمومی بهزیستی شهرستان مهریز اظهار داشت: توانمندسازی و ایجاد اشتغال اولویت بهزیستی مهریز در سال جدید است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به سال رونق تولید عنوان کرد: ایجاد اشتغال و توانمندسازی گروه‌های هدف بهزیستی مهریز از راهکارهای رونق اقتصادی و ایجاد رونق تولید است.

علیزاده خاطرنشان کرد: با تشکیل تیم‌های ویژه مشاوره شغلی برای اشتغال پایدار توان‌خواهان و افراد تحت پوشش بهزیستی این شهرستان، می‌توان گامی مؤثر در راستای توسعه فعالیت‌های آنها برداشت.

رئیس بهزیستی مهریز عنوان کرد: خدمات توانبخشی به عنوان اصلی‌ترین فعالیت بهزیستی شهرستان مهریز باید توسعه و بهبود چشمگیری پیدا کند و این مهم را در سال جاری با جدیت دنبال خواهیم کرد.

علیزاده با اشاره به برنامه‌های دیگر این اداره در سال ۹۸ عنوان کرد: مناسب‌سازی محیط شهری، ارزیابی مجدد ادارات شهرستان در حوزه مناسب سازی، توجه ویژه به حوزه سالمندان با توجه به درصد جمعیت سالمندی شهرستان مهریز و … از دیگر برنامه‌هایی است که در سال جاری دنبال می‌شود.

به گزارش مهر، مهریز با جمعیتی بالغ بر ۴۵ هزار نفر در فاصله ۳۰ کیلومتری از مرکز استان یزد واقع شده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *