شناسه خبر: 17148 منتشر شده در مورخ: 1398/2/24 ساعت: 09:07 گروه: اجتماعی  
پرداخت یارانه ماهیانه یک میلیارد تومانی به کهریزک

پرداخت یارانه ماهیانه یک میلیارد تومانی به کهریزک

مدیر‌کل بهزیستی استان تهران از پرداخت یارانه ماهیانه یک میلیارد تومانی به آسایشگاه کهریزک خبر داد و گفت: یکی از مشکلات اینگونه مراکز هزنیه‌های آب، برق و ... که امیدواریم که این هزینه رایگان یا با تخفیف ویژه برای این مراکز در نظر گرفته شود.

به گزارش ایران سپید داریوش بیات‌نژاد با اشاره به بازدید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور و هیئت همراه  از آسایشگاه کهریزک اظهار کرد: این بازدید با هدف فرایند خدمت‌رسانی به معلولان و سالمندان  انجام گرفت.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به بازدیدی که از  بخش‌های مختلفی از آسایشگاه کهریزک صورت گرفته، مشخص شد که خدمات مناسبی به معلولان و سالمندان ارائه می‌شود.

بیات‌نژاد تصریح کرد: هم‌اکنون ماهیانه مبلغ یک میلیارد تومان به عنوان یارانه به آسایشگاه کهریزک داده می‌شود که بر اساس آمار  1750 سالمند، بیمار روانی مزمن و معلول در این مجموعه نگهداری می‌شوند.

وی گفت: یارانه‌ای که سازمان بهزیستی استان تهران به آسایشگاه کهریزک می‌پردازد شامل افراد مجهول‌الهویه و همچنین خانواده‌هایی است که توان پرداخت هزینه نگهداری سالمند و یا معلول را ندارند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران ادامه داد: البته با توجه به شرایط اقتصادی قاعدتاً مراکز شبانه‌روزی همچنین  مراکز روزانه با مشکلاتی اعم از تامین منابع مالی روبه‌رو هستند و این در حالیست که با توجه به شرایط فعلی میزان کمک‌های خیرین نیز به مراکز کاهش پیدا کرده است.

بیات‌نژاد افزود: در بازدیدی که از آسایشگاه کهریزک انجام گرفت، جلسه‌ای نیز با اعضای هیئت مدیره این مجموعه برگزار کردیم و در واقع این افراد گزارشی را از آخرین وضعیت آسایشگاه کهریزک به اطلاع رئیس سازمان بهزیستی رساندند.

وی یادآور شد: یکی از موضوعاتی که  در این جلسه عنوان شد موضوع تعرفه‌های  آب، برق، گاز و ... بود که هیئت مدیره آسایشگاه درخواست رایگان شدن هزینه‌های انرژی یا تخفیف در این باره شدند که قرار شد این موضوع در جلسه با دستگاه‌های مرتبط مطرح شود.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *