شناسه خبر: 17437 منتشر شده در مورخ: 1398/3/22 ساعت: 09:26 گروه: اجتماعی  
مناسب سازی معابر ، شرط صدور پروانه ساختمان در پردیس است

مناسب سازی معابر ، شرط صدور پروانه ساختمان در پردیس است

معاون عمرانی فرماندار پردیس گفت: مالکان در شهرستان پردیس، بر اساس ضوابط و به شرط مناسب سازی معابر برای معلولان و سالمندان پروانه ساختمان خود را دریافت می کنند.

به گزارش ایران سپید نوید عباسی در حاشیه نشست مناسب سازی معابر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرداران موظفند در هنگام صدور پروانه الزامات قانونی را در نظر داشته باشند.

وی افزود: دستگاه‌های خدمات رسان موظف به مناسب سازی معابر در راستای حفظ حقوق شهروندی معلولین، سالمندان و بیماران در شهرستان هستند.

معاون عمرانی فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به تشکیل کارگروهی متشکل از اداره بهزیستی، شهرداری‌ها و سایر دستگاه‌های خدمات رسان، گفت: بازدید میدانی از محل تردد معلولان و سالمندان در سطح شهرستان، بررسی و رفع نواقص گذرگاه‌های شهری بخشی از وظایف این کارگروه تعیین شده است.

عباسی عنوان کرد: با مشارکت شهرداری‌های پردیس، بومهن و شرکت عمران شهر جدید خودروی مناسب سازی شده برای تردد معلولین به زودی تأمین شده و در اختیار اداره بهزیستی و یا ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان قرار خواهد گرفت.

وی گفت: اصلاح ورودی وخروجی مراکز تفریحی، بوستان‌ها و تسهیل دسترسی معلولین به دستگاه‌های عابر بانک در سطح شهرستان با حضور نمایندگان بانک‌ها به عنوان مصوبات این نشست به زودی اجرایی خواهد شد.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *