شناسه خبر: 17635 منتشر شده در مورخ: 1398/4/4 ساعت: 10:46 گروه: اجتماعی  
عملیات ساخت پروژه ۴۰ واحدی ناشنوایان مراغه آغاز شد

عملیات ساخت پروژه ۴۰ واحدی ناشنوایان مراغه آغاز شد

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی گفت: عملیات اجرایی پروژه ۴۰ واحدی ناشنوایان مراغه از سوی این انجمن آغاز شد.

به گزارش ایران سپید ابراهیم مرادی روز دوشنبه در جلسه انجمن خیرین مسکن ساز استان با بیان اینکه ۳۰ واحد از این پروژه به خانوارهای دارای معلولیت ناشنوایی واگذار می‌شود، افزود: عملیات اجرایی این پروژه پس از رکود ۳ ساله فعالیت های این انجمن در ارتباط با پروژه های اجرایی و احداثی جدید، آغاز شده است.

وی اظهار داشت: برنامه اجرایی و شروع پروژه ۳۹۹ واحدی شهر جدید سهند نیز همزمان با تجهیز کارگاه انجام می‌شود که این پروژه از جمله طرح‌های راکد و باقی مانده از سال ۹۱ مسکن مهر است.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی یادآوری کرد: با مذاکرات انجام شده و برنامه ریزی های مدون انجمن خیرین مسکن ساز استان و با شروع و اتمام این پروژه، کارنامه موفقیت انجمن در سطح استان و حتی کشور در این برهه زمانی رقم می‌خورد.
مرادی، از شروع پروژه‌های ۸ واحدی اسکو و ۱۶ واحدی ایلخچی برای خانوارهای دارای ۲ عضو توانجو خبر داد و افزود: تلاش می‌شود با برگزاری همایش خیرین مسکن ساز در سطح استان و تهران مساعدت‌های مالی و حمایت‌های خیرین برای محرومان و معلولان جذب شود تا پروژه‌های فوق با موفقیت اجرا شود.
حافظ باباپور، مدیرکل بنیاد مسکن و رئیس هیأت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به همکاری خوب خیران و مشارکت مردم نیکوکار برای تأمین بخشی از منابع مالی واحدها، گفت: عملکرد این نهاد با مشارکت مردمی خیرین نیکوکار گسترده‌تر می‌شود و بدون تردید هر جا که خیران و مردم استقبال و همکاری کرده‌اند پروژه‌ها به نتیجه مطلوب رسیده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *