شناسه خبر: 17802 منتشر شده در مورخ: 1398/4/18 ساعت: 10:49 گروه: بهداشت و سلامت  
نامه رئیس بهزیستی در انتقاد به گزینه عدم معلولیت در آگهی استخدام صدا و سیما

نامه رئیس بهزیستی در انتقاد به گزینه عدم معلولیت در آگهی استخدام صدا و سیما

رئیس سازمان بهزیستی، با ارسال نامه‌ای خطاب به عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما در انتقاد به گزینه درج شده برای شرکت کنندگان در آزمون استخدامی این سازمان مبنی بر داشتن سلامت کامل و عدم معلولیت جسمی، آمادگی خود را برای نشست‌های مشترک جهت تشریح ظرفیت‌های افراد دارای معلولیت اعلام کرد.

به گزارش ایران سپید وحید قبادی دانا در این نامه آورده است نظر به اهمیت موضوع و نقش مؤثر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برای فرهنگ سازی در جامعه پیرامون مسائل افراد دارای معلولیت و به ویژه توانمندی‌های بسیاری از افراد دارای معلولیت در فعالیت‌های مرتبط با رسانه ملی انتظار می‌رود مسئولان این رسانه ضمن تجدیدنظر نسبت به تغییر شرایط آزمون و حذف شرط عدم معلولیت اقدام کنند.

وی در این نامه افزوده است: خاطرنشان می‌سازد بر اساس ماده پنج آئین نامه اجرایی بند «ز» ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوری وظیفه احراز توانایی فرد دارای معلولیت در انجام وظایف محوله برعهده سازمان بهزیستی است که در این رابطه از نظرات کارشناسان آن سازمان نیز استفاده خواهد شد.
قبادی دانا خاطرنشان کرده است: این سازمان آمادگی خود را برای نشست مشترک با مدیران ارشد صدا و سیما و تشریح ظرفیت‌های افراد دارای معلولیت اعلام می‌کند.
سازمان صدا و سیما در آخرین آگهی استخدامی خود در تیر ماه جاری داشتن سلامت کامل و عدم معلولیت جسمی را از شرایط استخدام خود ذکر کرد که بازتاب وسیعی در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی داشت.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *