شناسه خبر: 17803 منتشر شده در مورخ: 1398/4/18 ساعت: 10:54 گروه: اجتماعی  
بسیج سازندگی ۷۰ واحد مسکونی برای مددجویان کرمانشاهی می سازد

بسیج سازندگی ۷۰ واحد مسکونی برای مددجویان کرمانشاهی می سازد

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: ۷۰ واحد مسکونی دیگر توسط بسیج سازندگی برای مددجویان از جمله مددجویان سیل زده استان ساخته می‌شود.

به گزارش ایران سپید فاطمه رضوان مدنی روز دوشنبه در جلسه‌ای با حضور نماینده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان، مدیرکل بنیاد مسکن و سایر مسؤولان، از احداث واحدهای مددجویان زلزله زده توسط بسیج سازندگی استان تقدیر کرد.

وی ادامه داد: در این جلسه تبادل نظر در خصوص موضوع واگذاری ۴۰ واحد مسکونی (فدک) جانمایی شده برای خانوارهای دارای ۲ معلوله صورت می‌گیرد و برای سایر خانوارهای ۲ معلوله متقاضی نیز صحبت و رایزنی می‌شود.

وی اظهار داشت: مسکن مددجویان از دیگر مشکلاتی است که بررسی آن در اولویت کاری ما بوده و مددجویان بهزیستی اقشار مختلفی از جمله معلولان، محرومان، زنان سرپرست خانوار، سالمندان، کودکان بدسرپرست و بی سرپرست، بیماران روانی مزمن هستند که ارائه خدمات به آنها نیازمند داشتن همراهی خیرین و مردم است.

این جلسه در خصوص تفاهم نامه دوجانبه بهزیستی با بنیاد مسکن و سپاه به منظور ساخت مسکن مددجویان بهزیستی برگزار شد.

در این جلسه با درخواست بهزیستی مقرر شد پرداخت تسهیلات بانکی از طرف بنیاد مسکن با اولویت قراردادن مددجویان بهزیستی آسیب دیده از سیل اخیر استان انجام گیرد و در این زمینه بهزیستی به مددجویان خود مبلغ ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت می‌کند.

بسیج سازندگی کشور به ساخت ۳۰۰ واحد مسکونی مددجویان زلزله زده اقدام کرده که بسیج سازندگی کرمانشاه از این میزان ساخت تقریبی ۶۸ و احد را انجام داده که مابقی توسط دیگر استان‌ها صورت گرفته است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *