شناسه خبر: 18377 منتشر شده در مورخ: 1398/6/3 ساعت: 10:53 گروه: اجتماعی  
راه اندازی سامانه دیده بان برای حل مشکلات مددجویان

راه اندازی سامانه دیده بان برای حل مشکلات مددجویان

رئیس سازمان بهزیستی از راه اندازی سامانه دیده بان برای رفع مشکلات مددجویان سازمان طی ماه آینده خبر داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر وحید قبادی دانا گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار فرد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند و تعدادی از افراد دارای معلولیت در مراکز  شبانه روزی و روزانه سازمان نگهداری می شوند.

وی با اشاره به اینکه بهزیستی به گروههای مختلف خدمات ارائه می دهد، گفت: بیشتر خدماتی که از سوی سازمان به جامعه هدف ارائه می شود تخصصی است به همین دلیل افراد متخصصی در زمینه های مشاوره و روانشناسی، روانپزشکی و ... با ما همکاری می کنند.

رئیس سازمان بهزیستی تاکید کرد: بیش از ۴۴ هزار مرکز زیر نظر سازمان بهزیستی به جامعه هدف خدمات ارائه میکنند و بدلیل گستردگی مراکز امکان اطلاع از جزییات فعالیتهای مراکز وجود ندارد بنابراین از مردم درخواست می کنیم برای نظارت بیشتر با ما همکاری کنند.

وی از راه اندازی سامانه دیده بان خبر داد و گفت: این سامانه در راستای نظارت بهتر بهزیستی در مراکز و ارائه خدمات مناسب به جامعه ماه آینده هدف راه اندازی می شود.

قبادی دانا اظهار داشت: این سامانه مانند مراکز ۱۳۷ شهرداری فعالیت خواهد کرد به طوریکه هموطنان می توانند در صورت مشاهده کوچکترین مشکل و کوتاهی در مراکز ، آن را گزارش کرده و کارشناسان در اسرع وقت در جهت رسیدگی و رفع آن اقدام می کنند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
فرزانه نجفلو 1398/10/16 - 15:03
rateup0
ratedown0
پاسخ
comment سلام بنده سرپرست خانواده با دوفرزند چهل وپنج سالمه به دلیل وام که چهار سال پیش پونزده میلیون وام خوداشتغالی از بهزیستی نامه دریافت کردم بعدکلی دوندگی دوتا ضامن چک دار جورکردن مستمری وافزایش یارانه منو قطع کردن درحالیکه وضعیت مالی من خیلی داغونه مستاجرم پسربزرگمم که بیست ودو سالشه اعتیاد داره دومین پسرمم افسردگی من خودمم مجبورم کارکنم تا خرج زندگیم دربیاد آبدارخونه تالار تا دیروقت کارمیکنم وقتی میام خونه اتقد خسته ام که وقتی برای محبت کردن بچه هام ندارم مشکلاتمو با مددکارم درمیون گذاشتم اهمیتی ندادن ده سال تحت پوشش بهزیستی اسلامشهر بودم بهزیستی اسلامشهرم مراجعه کردم کلی التماس وگریه فایده نداشت الان چیکارکنم دستم از همه جا کوتاست این مستمری وافزایش یارانه آب باریکه بود بازم اجاره خونه رو پر
روح الله 1399/2/6 - 04:48
rateup0
ratedown0
پاسخ
comment سلام من یه مددجویه بهزیستیه استانه البرزم با این که یارانه میگیرم و درخاسته وامه یک ملیونیه دولتو دادم جوابشم اومد اما برام هیچی واریز نشده نمیدونم چرا بهزیستی به داد ما نمیرسه به مددکارم گفتم موضوعو گفت به ما ربطی نداره برو یقه رییس جمهورو بگیر منی که رو ویلچرم پا ندارم کجا برم پیشه کی برم آخه روا هستش با این همه بدبختی این وامم از ما دریغ کنن به امام حسین هیچی تو خونم نیست حتا بخوریم
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *