شناسه خبر: 18888 منتشر شده در مورخ: 1398/7/16 ساعت: 10:24 گروه: اجتماعی  
هم سطح سازی معابر کیش برای افراد کم توان جسمی به اجرا گذشته شد

هم سطح سازی معابر کیش برای افراد کم توان جسمی به اجرا گذشته شد

عملیات هم سطح سازی معابر و ساخت سطح شیبدار برای عبور افراد کم توان جسمی-حرکتی و کالسکه کودکان در جزیره کیش به اجر گذاشته شد.

به گزارش ایران سپید معاون فنی و عمرانی شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش با اعلام این خبر گفت: این طرح به منظور بهبود کیفیت معابر، هم سطح سازی معابر در محل های تقاطع و پیش بینی سطح شیب دار بصورت فراگیر در سطح معابر جزیره در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات قرار گرفته است.

وی افزود: در نخستین فاز اجرایی این طرح خیابان های فردوسی، بلوار های رودکی، تهران و مروارید هم سطح سازی شده و در سایر مناطق سیاحتی و مناطق مسکونی نیز این عملیات ادامه می یابد.

طبق آمار بهداشت جهانی حدود ۱۰ درصد از کل جمعیت جهان دچار انواع معلولیت‌های جسمی حرکتی و ذهنی هستند که نزدیک به ۸۰ درصد این افراد در کشورهای جهان سوم زندگی می‌کنند.

  در کشور ما میزان معلولیت‌ های مختلف در حدود ۱۰ تا ۱۲ درصد کل جمعیت عنوان شده است و میانگین آن در نقاط مختلف کشور از جمله کیش به همین نسبت است،جمعیت جزیره کیش حدود ۴۰هزار نفر عنوان شده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *