شناسه خبر: 19082 منتشر شده در مورخ: 1398/8/4 ساعت: 09:09 گروه: ورزشی  
حضور کمرنگ دوچرخه سواران معلول در پارالمپیک

حضور کمرنگ دوچرخه سواران معلول در پارالمپیک

رئیس انجمن دوچرخه سواری نابینایان با اشاره به حضور تنها یک دوچرخه سوار معلول در رقابتهای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ گفت: تلاش بر این است که در رقابتهای آینده تعداد دوچرخه سواران معلول و نابینا را افزایش و این رشته را توسعه دهیم.

به گزارش ایران سپیدرئیس انجمن دوچرخه سواری نابینایان با اشاره به حضور تنها یک دوچرخه سوار معلول در رقابتهای کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ گفت: تلاش بر این است که در رقابتهای آینده تعداد دوچرخه سواران معلول و نابینا را افزایش و این رشته را توسعه دهیم. فرهاد صفرزاده افزود: با توجه به اینکه مسئولیت دوچرخه سواری نابینایان را به تازگی برعهده گرفته ام، قصد دارم در ابتدا جلسه هم اندیشی با کارشناسان این رشته را ۱۱ آبان برگزار کنیم تا با جمع آوری یکسری اطلاعات جامع و غنی در خصوص وضعیت و جایگاه دوچرخه سواری معلولان بتوانیم در جهت توسعه این رشته گام مؤثری برداریم. وی گفت: تصمیم داریم در این نشست، کارگروهی را تشکیل دهیم تا با رفع مشکلات دوچرخه سواری برنامه‌ریزی مدونی را برای رشد دوچرخه‌سواری معلولان در رقابتهای قهرمانی آسیا و پارالمپیک داشته باشیم تا در آینده تعداد دوچرخه سواران را از یک نفر به چند نفر افزایش دهیم. در حال حاضر تنها مهدی محمدی در رشته دوچرخه سواری معلولان مطرح است و برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو با دوچرخه سواران غیرمعلول در مسابقات قهرمانی آسیا رقابت میکند. هدف گذاری بر این است که در آینده با کمک فدراسیون دوچرخه سواری و پارالمپیک حمایت خوبی را از دوچرخه سواران معلول داشته باشیم تا کم کم بتوانیم جایگاه دوچرخه سواران معلولان را در سطح آسیا پررنگ‌تر کنیم. صفرزاده پیرامون این پرسش که یکی از مشکلات دوچرخه سواران نابینایان کمبود تجهیزات و قدیمی بودن دوچرخه های آنهاست و آیا در این زمینه تمهیداتی اندیشیده شده است یا خیر؟ گفت: قرار است یکسری دوچرخه از طرف فدراسیون جانبازان در اختیار فدراسیون دوچرخه سواری گذاشته شود، البته از زمانی که این رشته تحت پوشش فدراسیون دوچرخه سواری قرار گرفت، تصور میکنم امکانات به طور یکسان در اختیار آنها است و کمتر با مشکل مواجه هستند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *