شناسه خبر: 1915 منتشر شده در مورخ: 1392/10/22 ساعت: 10:21 گروه: اجتماعی  
راه‌اندازی کتابخانه نابینایان در خرمشهر

راه‌اندازی کتابخانه نابینایان در خرمشهر

رئیس اداره بهزیستی خرمشهر گفت: کتابخانه نابینایان این شهرستان با 250 جلد کتاب راه‌اندازی شد.

علی فرحانی  در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در راستای خدمات‌رسانی به معلولان انجام شده است راه‌اندازی کتابخانه ویژه نابینایان بوده است.

وی افزود: این کتابخانه که نخستین محل مناسب مطالعه برای روشندلان خرمشهری محسوب می‌شود با همکاری مسئولان این شهرستان راه‌اندازی شده است.

رئیس اداره بهزیستی خرمشهر ادامه داد: در حال حاضر 250 عنوان کتاب با موضوعات مختلف و گوناگون در این کتابخانه برای افراد نابینا وجود دارد.

وی تصریح‌کرد: البته با وجود تلاش‌های انجام شده این خصوص برای تکمیل این کتابخانه اعتبارات بیشتری مورد نیاز است که از مسئولان می‌خواهیم در این خصوص تلاش کنند.

رئیس اداره بهزیستی خرمشهر اضافه‌کرد: البته این کتابخانه هم‌اکنون در حال ارائه خدمات به روشندلان شهرستان است اما امکانات و تجهیزات بیشتری را نیاز دارد.

فرحانی خاطرنشان‌کرد: بهزیستی بر اساس توان خود در راستای فراهم کردن امکانات مورد نیاز این کتابخانه اقدام کرده است و برای تجهیز کامل نهادهایی همچون منطقه آزاد اروند می‌توانند وارد عمل شوند.

وی گفت: با توجه به اینکه همه افرادی که از امکانات و خدمات بهزیستی بهره‌مند می‌شود توان ضعیفی به لحاظ اقتصادی دارند و نیاز به کمک و توجه بیشتر به این قشر آسیب‌پذیر احساس می‌شود.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *