شناسه خبر: 19156 منتشر شده در مورخ: 1398/8/18 ساعت: 10:08 گروه: اجتماعی  
۲۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی بر اثر زلزله تخریب شد
رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور:

۲۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی بر اثر زلزله تخریب شد

رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور، گفت: ۲۰ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی بر اثر زلزله در میانه واقع در آذربایجان شرقی از ۱۰ تا صد در صد تخریب شد.

به گزارش ایران سپید «احمدرضا شجیعی» رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور، افزود: برآورد خسارات ناشی از زلزله خانه‌های مددجویان بهزیستی طی روزهای آینده به طور دقیق اعلام می شود.

رئیس ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه ستاد بحران سازمان بهزیستی کشور از سال گذشته آغاز بکار کرده است، اضافه کرد: از لحظه وقوع زلزله در آذربایجان شرقی گزارش های لحظه به لحظه وصول می شود.

وی که معاونت توسعه و منابع سازمان بهزیستی کشور را نیز عهده دار است، گفت: خوشبختانه هیچ خسارتی به مراکز نگهداری ما در اثر زلزله وارد نشده است. همچنین تاکنون هیچ نیازی به تجهیزات توانبخشی اعلام نشده است.

 زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲ و ۱۷ دقیقه و ۳ ثانیه بامداد (جمعه) حوالی ترک در استان آذربایجان شرقی را لرزاند.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *