شناسه خبر: 19469 منتشر شده در مورخ: 1398/9/12 ساعت: 11:30 گروه: حوادث  
قتل نامادری با 11ضربه کارد، به دست پسرخوانده معتاد

قتل نامادری با 11ضربه کارد، به دست پسرخوانده معتاد

ساعت 11:20 نهم آذر امسال مردی تهرانی با پلیس 110 تماس گرفت و ماجرای کشته شدن همسرش با ضربات چاقو را به کلانتری 121 سلیمانیه اطلاع داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از خراسان در بررسی های ابتدایی مشخص شد قربانی جنایت زنی 58 ساله است به نام «رها»که با 11 ضربه چاقوی پسرش به نام سعید به صورت بی رحمانه به قتل رسیده و داخل ملافه ای در بالکن خانه افتاده است. همسر مقتول که فرزاد نام داشت و حالت روحی مناسبی نداشت با گریه و بغض گفت: ما امکان بچه دار شدن نداشتیم و سعید را 23 سال پیش از پرورشگاه به خانه آوردیم و با مهر و محبت او را بزرگ کردیم هیچ کم و کاستی در زندگی اش نداشت و هرچه خواست برایش فراهم کردیم. سعید را به دانشگاه فرستادیم و در رشته مورد علاقه اش شروع به تحصیل کرد او که الان مهندس نقشه کشی ساختمان است اصرار داشت که سرمایه ای به او بدهیم تا کاری را برای خود شروع کند با اندوخته ای که داشتیم یک مغازه موبایل فروشی برایش راه انداختیم که بعد از یک سال و نیم ورشکسته شد و مغازه را جمع کرد و بیکار شد.کارآگاهان از همسر مقتول پرسیدند آیا سعید می داند که فرزند خوانده شماست؟ مرد با سکوتی عمیق سر را به زیر می اندازد و می گوید نه نگذاشتیم متوجه شود مثل پسر واقعی مان از او مراقبت کردیم .با سرنخ های به دست آمده و ظن قوی ماموران به دست داشتن سعید به قتل نامادری خود کارآگاهان با اقدامات پلیسی فردای روز جنایت ساعت 10 شب پسر ناتنی را در حوالی خانه شناسایی و دستگیر می کنند و سعید پس از انتقال به پلیس آگاهی به قتل مادر خود اعتراف می کند. سعید در بازجویی ها گفت: در روز حادثه بیکار در خیابان می چرخیدم و برای مصرف مواد به پارکینگ خانه آمدم پس از مصرف گل از راه پله بالا رفتم وقتی وارد خانه شدم مادرم گفت سعید چرا دنبال کار نمی گردی و من که حال خوبی نداشتم به آشپزخانه رفتم و با چاقویی که روی میز بود به سمتش حمله کردم و او را به قتل رساندم .

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *