شناسه خبر: 19638 منتشر شده در مورخ: 1398/9/27 ساعت: 10:12 گروه: اجتماعی  
مناسب سازی اماکن عمومی برای جامعه معلولین حیاتی است

مناسب سازی اماکن عمومی برای جامعه معلولین حیاتی است

فرماندار شهرستان دیواندره با بیان اینکه مناسب سازی اماکن عمومی برای جامعه معلولین حیاتی است، گفت: عملیاتی کردن تصمیمات کمیته مناسب سازی باید جدی گرفته شود.

به گزارش ایران سپید جعفر توان شامگاه در سومین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان دیواندره اظهار داشت: هدف از مناسب سازی فراهم کردن امکانات مورد نیاز معلولان جهت ترغیب آنان به حضور فعال در عرصه های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه ایجاد محیط بدون مانع و دسترسی برابر از امکانات، اولین قدم در احقاق حقوق معلولین است، افزود: برای تک تک معلولین عزیز شهرستان باید برنامه داشته باشیم.

فرماندار شهرستان دیواندره با اشاره به اینکه اماکن عمومی و اداراتی که نیاز به مناسب سازی دارند شناسایی تا در صورت نیاز به اعتبار از مبادی مربوطه پیگیری شود، ادامه داد: صدور پروانه احداث اماکن عمومی و ادارات جدید منوط به رعایت مناسب سازی باشد.

توان با بیان اینکه پروژه های اماکن عمومی و اداری در دست اجرا در بحث مناسب سازی کنترل و بازرسی شوند، یادآور شد: رفع نواقص موجود، نیاز به عزم جدی همه ادارات و دستگاه های اجرائی شهرستان دارد.

وی با اشاره به اینکه بحث مناسب سازی برای جامعه معلولین بسیار حیاتی است و باید آن را جدی بگیریم، بیان کرد: اجرای ۱۰۰ درصدی مناسب سازی در شهرستان باید صورت گیرد و با جدیت پیگیر مناسب سازی ۱۰۰ درصدی معابر، مبلمان شهری، اماکن عمومی و اداری شهرستان هستیم.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *