شناسه خبر: 3171 منتشر شده در مورخ: 1393/1/17 ساعت: 12:41 گروه: اقتصادی  
پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری به همراه افزایش 20 درصدی از فروردین
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری

پرداخت حقوق بازنشستگان کشوری به همراه افزایش 20 درصدی از فروردین

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران حقوق بازنشستگان کشوری 20 درصد در سال جاری افزایش خواهد یافت که این مصوبه در فروردین اعمال خواهد شد.

 

ایراندخت عطاریان با اشاره به برخی از سرفصل‌های صندوق بازنشستگی کشوری در سال 93 اظهار داشت: برخی از این برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و گردشگری است.

وی تصریح کرد: در سال 92 خدمات خوبی در حوزه‌های فرهنگی، پرداخت وام ضروری و همچنین توسعه خانه‌های امید صورت گرفت.

عطاریان اضافه کرد: در سال جاری و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ و اقتصاد تحولات گسترده‌ای در صندوق بازنشستگی کشوری صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان گفت: طبق مصوبه هیئت وزیران حقوق بازنشستگان 20 درصد افزایش پیدا خواهد کرد و این رقم از فروردین اعمال خواهد شد.

عطاریان در خصوص خانه‌های امید در سطح استانها گفت: هم اکنون در اکثر استانها و شهرستانها این خانه‌ها راه‌اندازی شده که بنا داریم تعداد دیگری از این خانه‌ها را در استانهای محروم و کم برخوردار راه‌اندازی کنیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در خصوص تعداد بازنشستگان این صندوق گفت: یک میلیون و 200 هزار بازنشسته در این صندوق حضور دارند.

وی افزایش سطح خدمات رفاهی و بهبود معیشت اقتصادی بازنشستگان را جزء برنامه ها و رویکرد ملی دولت تدبیر و امید دانست و گفت: در سال 1393 دولت توجه و اهتمام ویژه‌ای به ارتقای معیشت و افزایش رفاه اجتماعی این قشر فرهیخته دارد.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *