شناسه خبر: 532 منتشر شده در مورخ: 1392/8/11 ساعت: 09:59 گروه: اجتماعی  
تأمین اجتماعی دیگر 20میلیارد تومان برای چاپ دفترچه‌ها پرداخت نمی‌کند

تأمین اجتماعی دیگر 20میلیارد تومان برای چاپ دفترچه‌ها پرداخت نمی‌کند

در راستای صرفه جویی در منابع سازمان تأمین اجتماعی و با توجه به پتانسیل‌های تبلیغاتی موجود در دفترچه‌های درمانی، با توافق صورت گرفته از این پس بانک رفاه کارگران هزینه 20 میلیارد تومانی چاپ دفترچه‌های درمانی را پرداخت می‌کند.

یک منبع آگاه در سازمان تأمین اجتماعی درباره صرفه‌جویی 20 میلیاردی تأمین اجتماعی اظهار داشت:  سالانه حدود 20 میلیارد تومان توسط سازمان تأمین اجتماعی برای چاپ دفترچه‌های درمانی در کشور هزینه می‌شود.

وی ادامه داد: در راستای کاهش مصارف و صرفه جویی در منابع سازمان تأمین اجتماعی و براساس مصوبه هیئت مدیره سازمان از این پس با توجه به پتانسیل‌های تبلیغاتی موجود در دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی، بانک رفاه کارگران هزینه‌های چاپ دفترچه‌ها را پرداخت می‌کند.

این مقام مسئول یادآور شد:‌ با این اقدام بانک رفاه از پتانسیل‌های تبلیغاتی دفترچه تأمین اجتماعی استفاده می‌کند و 20 میلیارد تومان نیز سالانه در جیب سازمان تأمین اجتماعی برای خدمت رسانی بهتر به بیمه شدگان باقی می‌ماند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *