تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
بد نیست رئیس جمهوری گاهی به مجلس بیاید - معلولیت مانع خلاقیت نیست - ارز مورد نیاز دارو به موقع تأمین میشود - آهنگساز نابینای ترک، موانع را به چشم پلی برای پیشرفت میبیند - حضور 6500 ورزشکار در جشنواره معلولین - چاردیواری
روزنامه پنجشنبه 25 مرداد 1397
با باز شدن پای ابزارهای الکترونیکی به دنیای بشر، همه امکانات رفته رفته خود را با الکترونیکی شدن سازگار کردند و کتاب و کتاب‌خوانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده‌اند.
خوب و بدِ کتاب‌های الکترونیکی
از 25 مرداد ماه ، شنونده سریال جدید رادیویی "الماس سفید" به کارگردانی : مهرداد مهماندوست از رادیو نمایش باشید .
" الماس سفید" در رادیو نمایش پیدا شد
وسایل آشپزخانه جدید که به بازار میآید، یک نگرانی به همه نگرانیهای ما اضافه میشود. همه تجهیزات تازه آشپزخانه در حال پیچیده تر شدن هستند و یکی از مظاهر این پیشرفت هم مجهز شدنشان به صفحات لمسی است.
آشپزخانه ای دسترسپذیر با قابلمه هوشمند
شرکت "دیپ‌مایند" اعلام کرد
شرکت هوش مصنوعی گوگل موسوم به "دیپ‌مایند" (DeepMind)، نوعی سیستم هوش مصنوعی طراحی کرده که می‌تواند بیش از از ۵۰ بیماری چشمی را تنها با بررسی اسکن سه‌بعدی شبکیه تشخیص دهد.
استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص بیماری‌های چشمی
وقتی Koray Sazli کودک 8 ساله ای بود که هنوز نابینا نشده بود؛ آرزو داشت روزی یک فوتبالیست حرفه ای شود.
آهنگساز نابینای ترک موانع را به چشم پلی برای پیشرفت می بیند
پیشگیری از معلولیتزایی ۱۴۲۸ جنین - در کشور بن بستی وجود ندارد - متأسفانه ما را نمی پذیرند - لیست قرمز و سیاه وزارت بهداشت برای سودجویان - طلای پارا المپیک 2020 سقف آرزوهای من است - جایزه مال مسابقات است/ دلواپس آثار بزرگان موسیقی ایرانی هستم - پرنده عصبانی، سارق را لو داد
روزنامه چهارشنبه 24 مرداد 1397
تحمل 9 ماه انتظار برای به دنیا آمدن کودک نه تنها آسان نیست بلکه بسیار سخت و گاهی هم طاقت فرسا است، اما اشتیاق به دنیا آمدن کودکی که قرار است ثمره زندگی‌ات باشد تحمل این همه سختی را ممکن و گاهی لذت‌بخش هم می‌کند.
بی‌تحرکی و پرخوری، زنگ خطر دوران بارداری
معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور از برنامه‌ریزی این سازمان برای واگذاری ۵۵ هزار و ۳۷۷ واحد مسکونی در آینده خبر داد.
واگذاری بیش از ۵۵ هزار واحد مسکونی در آینده به مددجویان بهزیستی
کاهش آمار ازدواج در سال های اخیر
کاهش تمایل ایرانی‌ها برای تشکیل خانواده، پررنگ‌ترین تیتر گفته های کارشناسان درهفته ازدواج است. آن طور که آمارهای رسمی می‌گوید: ایرانی‌ها در سال گذشته 13درصد کمتر از سال 95، ازدواج کردند.
اقتصاد تنها عامل کاهش ازدواج نیست