تعداد نتایج یافت شده : 242 (صفحه 1 از 25)
رهبر انقلاب اسلامی با بیان این که گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم، فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته اند و طبعا باید اجرا شود.
رهبر انقلاب: سران قوا به پشتوانه کارشناسی تصمیمی گرفته‌اند و باید اجرا شود
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با طرحی درباره کاهش سهمیه معافیت فرزندان ایثارگران برای خدمت وظیفه عمومی مخالفت کردند.
مجلس با کاهش سهمیه معافیت فرزندان ایثارگران مخالفت کرد
سخنگوی دولت گفت: دولت بخشی از دستمزد افراد معلول را به کارفرماهایی که افراد معلول را به کار گیرند، خواهد پرداخت.
دولت بخشی از دستمزد معلولان را به کارفرمایان می‌پردازد
نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند در اجرای قانون جامع حمایت از معلولان زمینه‌های لازم را برای تأمین حقوق آنها فراهم کنند.
قانون حمایت از حقوق معلولان اجرا شود
رئیس جمهوری با بیان اینکه ایران به دنبال صلح بلندمدت در منطقه است، گفت: طرح ابتکار صلح هرمز درباره یک همکاری دسته جمعی درون منطقه خلیج فارس است و می‌خواهیم همه کشورهای منطقه در این طرح حضور داشته باشند.
روحانی: طرح ابتکار صلح هرمز به دنبال صلح بلندمدت در منطقه است
دیگر در ایران خیلی‌ها باور دارند که کارکرد دولت‌ها در دو سال پایانی عمرشان فرق دارد. شاید هم بتوان اسمش را گذاشت «سندروم دو سال پایانی» سال‌هایی که دولت‌ها زیر بار بیشترین فشارها هم از سوی حامیان و هم از سوی منتقدان و رقبا قرار می‌گیرند و به‌نظر می‌رسد دغدغه اول شان هم استمرار حیات شان توسط رئیس‌جمهوری از جنس خودشان باشد. دولت دوازدهم حالا در آستانه همین بازه زمانی قرار دارد و سؤال این است که آیا این دولت هم به همین راه خواهد رفت؟
آیا دولت روحانی به سرنوشت محتوم پایان دولت‌های قبلی دچار می‌شود
رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه دولت برای حل مشکلات در هیچ مسیری کوتاهی نمی کند گفت: برای منافع ملی باید با هر دو دست قدرت و دیپلماسی کار کنیم.
روحانی: منافع ملی را با قدرت و دیپلماسی تامین کنیم
رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه نقد دلسوزانه با تخریب کینه توزانه تفاوت دارد، گفت: کسی با تضعیف دولت تقویت نمی‌شود و تضعیف دولت تنها موجب خوشحالی و آسان شدن راه برای دشمنان خواهد شد.
رئیس جمهوری: کسی با تضعیف دولت تقویت نمی‌شود
لایحه‌ تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی درحالی از سوی شورای نگهبان به مجلس بازگردانده شده که این لایحه ارتباط مستقیم با سرنوشت حدود یک میلیون کودک بدون هویتی دارد که به خاطر خلاء‌های قانونی با مشکلات زیادی روبرو هستند.
تکلیف یک میلیون کودک بی‌شناسنامه در دست قانونگذاران؛ لایحه به مجمع می‌رود؟
جمهوری اسلامی ایران در حالی همچنان پایبندی خود را به برجام حفظ کرده و این موضوع در تمامی پانزده گزارش فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی مورد تائید قرار گرفته که آمریکا با خروج از این توافق بین المللی هر روز بر دامنه دشمنی های خود با تهران می افزاید و طرف های اروپایی نیز همچنان با حمایت صرف لفظی از اقدام های عملی بازمانده اند.
مخاطره برجام و فرار طرف های مقابل از اجرای تعهد